24. února 2023 • 18:12

Slavia zareagovala na kritiku: sektor pro hosty bez nebezpečných hrotů

Autor: vmn
Vstoupit do diskuse
0
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
SESTŘIH: Mountfield HK - Liberec 6:4. Přestřelka a Tygří boj, ale Hradec je v semifinále
SESTŘIH: Sparta - Třinec 0:3. Promarněné přesilovky a božský Kacetl. Oceláři blíž semifinále
VŠECHNA VIDEA ZDE

Stadion v Edenu bude už o víkendu o něco příjemnějším místem i pro fanoušky hostí, z plotu okolo jihovýchodního sektoru stadionu zmizely ostré hroty. Klub v čele s Jaroslavem Tvrdíkem tak reagoval na kritiku, která připomínala šéfovi sešívaného představenstva jeho vlastní stánek, když se jemu nelíbilo prostředí pro hosty v Pardubicích.„Kultura fandění nás baví, to mě vede ne ke kritice druhých, ale k přemýšlení o tom, že se půjdu podívat do sektoru hostí na našem stadionu a budeme přemýšlet o tom, jak jim zážitek zpříjemnit,“ prohlásil Jaroslav Tvrdík před dvěma týdny ve fanouškovském podcastu Za čárou.

Pokud svým slovům dostál, viděl z míst pro hosty na hřiště přes plot, jehož vršek byl osazen ostrými hroty, o které šlo velmi snadno přijít k úrazu. A nemuselo jít o výtržníka, který by chtěl vniknout na plochu.

Zdraví nebezpečné prostředí v Edenu Tvrdíkovi vyčítali fanoušci ostatních klubů, když kritizoval „klec“ na novém stadionu v Pardubicích a rozjel debatu o sektorech hostí napříč ligou.

Jako první přijedou do přívětivějšího prostředí fanoušci Slovácka, které Slavia hostí v neděli odpoledne. Další změny zřejmě budou následovat: „Stupínek pro spíkra je ve stádiu výroby a plánujeme jej mít instalovaný v dohledné době,“ napsal na Twitteru klubový účet komunikující s fanoušky. Eden se tak přidá k Letné.

SK Slavia Praha Vše o klubu ZDE

Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2022/2023

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se i v sezoně 2022/2023 odehraje ve formátu s nadstavbou. Zimní přestávka začíná už v polovině listopadu kvůli konání MS ve fotbale 2022 a končí na konci ledna.

Titul obhajuje Viktoria Plzeň.

Dresy iSport Index Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbal dnes * Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud