Přepadení po titulu! Barák a spol. zlili Šilhavého, Bílek myslel na Gotta

Oslavit titul přišel také Leoš Mareš
Jaroslav Šilhavý si oslavy užíval pořádně
Fotbalisté Slavie jsou mistry pro ročník 2016/17
Fotbalisté Slavie jsou mistry pro ročník 2016/17
Fotbalisté Slavie jsou mistry pro ročník 2016/17
Fotbalisté Slavie jsou mistry pro ročník 2016/17
Fotbalisté Slavie jsou mistry pro ročník 2016/17
53
Fotogalerie
dvo
Ročník 2016/17
Začít diskusi (0)

Sotva začali trenér Slavie Jaroslav Šilhavý a kapitán Jiří Bílek odpovídat na mistrovské tiskové konferenci, hned byli utišeni. Do tiskového centra totiž vtrhla četa slavících hráčů. Svého kouče sedícího za mikrofonem zlili kádí s vodou. Záložník Antonín Barák nezůstal pozadu a přichystal si pro kouče velkou nádobu s pivem a celou ji na něj vyklopil. „To je ta zdravá kabina, o které jsem před chvílí mluvil,“ smál se Šilhavý.

Video placeholder
Šilhavý pod vodopádem! Hráči Slavie ho zlili na tiskové konferenci • iSport TV

„Máme super kabinu, je zdravá,“ vychvaloval si kouč novopečených mistrů na tiskové konferenci, když v tom se rozrazily dveře ze všech stran a slavící partička hráčů vtrhla dovnitř. „Tak jsme mistři, no a co,“ zpívali slávisté a napochodovali si to přímo za Šilhavým, který už tušil, co jej čeká.

Poté, co hráči od hlavy až k patě zlili svého kouče, spustili oslavné pokřiky a také vyvolávali jméno Šilhavého. Dostavila se i druhá skupina, která na tiskovou konferenci donesla mistrovský pohár.

Jen co rozdovádění hráči opustili prostory, mohlo se pokračovat. I když trochu netradičně vestoje. Stůl i židle byly promočené. „To by asi stačilo, ne?“ smál se Šilhavý, ale i nadále ochotně odpovídal na dotazy novinářů.

Video placeholder
Šilhavý pod vodopádem! Hráči Slavie ho zlili na tiskové konferenci • iSport TV

Mistrovské oslavy se ze Strahova přesunuly do Žlutých lázní, kde zápas s Brnem sledovali fanoušci, kteří nesehnali vstupenky na strahovský stadion.

Jak bude večírek pokračovat? „Předpokládám, že nás tam bude čekat nějaké překvapení. Jak znám pana Tvrdíka, tak třeba přijede i Karel Gott,“ rozesmál všechny novináře kapitán Jiří Bílek.

Sám však přiznal, že byl v posledních týdnech, kdy plnil roli náhradníka, velmi nervózní. „Když jste na hřišti, tak to tolik neprožíváte. Ale dnes? To bylo něco šíleného,“ kroutil hlavou a zavzpomínal i na časy, kdy nebylo Slavii zrovna do smíchu. „Nedávno jsem koukal na plakát ze sezony 2014/15 tuším a zůstali jsme tu jen tři hráči. Tehdy nám nechodily výplaty a bůhví co všechno ještě. Najednou se to změnilo, začalo se to tu zvedat a teď je to jako z pohádky,“ dodal.

Video placeholder
Hušbauer: Se Spartou jsme neslavili titul na hřišti. Nebyl to pocit jako tady • iSport TV

Video placeholder
Kapitán Slavie Bílek při oslavách: Plzeň? Doteď nevím, jak hráli • iSport TV

Video placeholder
Slavia je mistr! Takhle na Strahově převzala pohár pro ligového šampiona • iSport TV

Video placeholder
Slavia - Brno: Červenobílá euforie! Fanoušci vtrhli na hřiště, Šilhavý s Tvrdíkem pijí obří pivo • iSport TV

Video placeholder
Slavia - Brno: Ngadeua vystřídal kapitán Bílek, fanoušci ho vyvolávají • iSport TV

Video placeholder
Slavia - Brno: Fans Slavie se chystají na oslavu, už jsou na atletické dráze • iSport TV

 

Začít diskuzi

Nejvyšší česká fotbalová soutěž mění v sezoně 2024/2025 oficiální název na Chance Ligu. Titul obhajuje Sparta Praha.

iSport FantasySestřihy zápasůVIDEO momenty

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905

Fotbal dnes * Liga mistrů * Evropská liga * Konferenční liga

Doporučujeme

Články z jiných titulů