Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Pech musí na operaci, chybět bude do konce roku

Už se to zase blíží! Všech 16 týmů ve FORTUNA:LIZE se začíná chystat na novou sezonu, která vypukne už tento víkend. Sledujeme ONLINE na iSport.cz všechny novinky.
Zprávy ze dne 4. července 2023
Jablonec zvládl vítězně i druhé přípravné utkání. Svěřenci Radoslava Látala porazili rakouský WSG Tirol 2:1, přičemž obě branky vstřelili už v prvním poločase. Postarali se o ně Václav Drchal a Miloš Kratochvíl.
Jablonec se v přípravě proti WSG Tirol brzy ujal vedení. V 19. minutě se velmi rychle v jeho dresu prosadila posila Václav Drchal. Zápas můžete sledovat ve feedu na twitterových stránkách klubu.
Jablonec hraje přípravný zápas s rakouským WSGTirol. V sestavě je hned několik letních posil, například křídelník Vachtang Čanturišvili či útočník Václav Drchal.
Sigma Olomouc - Termalica Nieciecza 3:0 (2:0)
Branky: 25. Sláma, 29. Juliš, 85. Chvátal.
Sestava Olomouce:
I. poločas: Macík - Matys, Vraštil, Zmrzlý - Křišťál, Ventúra, Pospíšil, Sláma - Vodháněl, Juliš, Zifčák.
II. poločas: Macík - Chvátal, Pokorný, Křišťál, Cahel - Přichystal, Israel, Breite, Kramář, Matoušek - Muritala. Trenér: Jílek.
Olomouc je jediným klubem FORTUNA:LIGY, který během úterý hraje přátelský zápas. Mužstvo trenéra Václava Jílka se utká s polskou Termalicou, ONLINE přenos sledujte od 11 hodin ZDE>>>
Zprávy ze dne 3. července 2023
Útočník DavidVaněček (32) po konci smlouvy v Olomouci míří do druholigové Opavy. SFC tak reaguje na neúspěšné jednání s příbramským střelcem Tomášem Wágnerem (33) a získává posilu na hrot
Zprávy ze dne 1. července 2023
Jablonec už s novým trenérem Radoslavem Látalem se připravuje v Itálii.
Zprávy ze dne 30. června 2023
Novým trenérem Jablonce se stal Radoslav Látal! Třiapadesátiletý bývalý reprezentant se do české ligy vrací po konci angažmá v polském týmu Termalica Nieciecza a se severočeským klubem uzavřel dvouletou smlouvu. Látal na lavičce třináctého celku uplynulé prvoligové sezony vystřídá Davida Horejše, kterého vedení na konci května odvolalo.
Jablonec oznamuje už třetí posilu během pátečního odpoledne! Do obrany přichází šestadvacetiletý srbský stoper Nemanja Tekijaški, poslední dvě sezony odehrál v polské Termalice. Tu vedl český kouč Radoslav Látal, jehož příchod do Jablonce se má za hotovou věc. A klubový mluvčí Martin Bergman na Twitteru naznačil, že oficiálnímu představování ještě pro dnešek není konec...
Jablonecké posilování pokračuje, po Matouši Krulichovi klub dnes představil také Haidersona Hurtada. Kolumbijský stoper přichází ze slovenské Skalice. „Česká liga je kvalitnější soutěž a jsem rád, že jsem tady,“ uvedl obránce pro klubový web.
Jablonec hlásí zajímavou posilu. Na sever Čech přichází z italského FC Turín osmnáctiletý Matouš Krulich, jenž v klubu podepsal víceletý kontrakt a hned odcestuje s novými spoluhráči na soustředění do Itálie. „Vracím se domů a čeká mě nakouknutí do dospělého fotbalu, což je pro mě nejdůležitější,“ přiznává mladý útočník.
Zprávy ze dne 28. června 2023
Jablonec i díky hattricku Dominika Pleštila v první přípravě porazil polského soupeře 5:2.
Do vedení šel rychle i Jablonec, který měří síly s KS Karkonosze. ONLINE změny stavu zde >>>
Do Jablonce přichází na zkoušku obránce Šimon Gabriel. Kmenový hráč Plzně strávil minulou sezonu na hostování v druholigové Jihlavě.
Náročné tréninky v Olomouci.