Pokuty pro slávisty! Hráči přijdou o peníze, trenéři mají ultimátum | iSport.cz
1. září 2011 • 12:28

Pokuty pro slávisty! Hráči přijdou o peníze, trenéři mají ultimátum

Autor: kap, jon
Generální ředitel Slavie Miroslav Platil rozdával pokuty, hráčům sebral startovné za srpen a realizační tým dostal ultimátum
TOP VIDEA
MOMENTY VÍKENDU: Klusáček začal výhrou, Drobného návrat do ligy a jubilant Krmenčík MOMENTY VÍKENDU: Klusáček začal výhrou, Drobného návrat do ligy a jubilant Krmenčík
Teplice - Sparta: Řezníček obírá Letenské o body! V závěru srovnává z dorážky na 1:1 Teplice - Sparta: Řezníček obírá Letenské o body! V závěru srovnává z dorážky na 1:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na výbuch s divizním Převýšovem hráči Slavie doplatí finančně. Klub týmu za srpen nevyplatí startovné, což u někoho může dělat až 60 tisíc korun. Jeden z hráčů navíc bude přeřazen do B-týmu, podle informací Sportu má jít o Milutinoviče. Generální ředitel klubu Miroslav Platil dal ultimátum i trenérům. Pokud v následujícím ligovém utkání s Jabloncem mužstvo neuhraje alespoň bod, sáhne vedení klubu ke změnám v realizačním týmu.Ostudný výkon v domácím poháru slávistům jen tak neprojde. "Důkladně to zhodnotíme a vyvodíme tvrdé důsledky," sliboval už po utkání trenér Michal Petrouš.

Jeho slova podtrhávají činy Miroslava Platila. Hráči nedostanou startovné za srpen, celkem jdem zhruba o půl milionu na celý tým. Týká se to jen těch, co se v Převýšově objevili na hřišti.

"Už ráno jsem přijal několik rozhodnutí. V první řadě hráče trestáme finančně. Dostanou pokutu ve výši měsíčního startovného, takže v srpnu budou na nule. U někoho může jít až o 60 tisíc korun," potvrdil Sportu Platil.

Prohru s amatérským celkem odskáče i jeden hráč. "Alespoň jeden bude přeřazen do B-týmu. Můžu říct, že to bude Milutinovič. Opakovaně ukázal, že nemá srdce bojovníka, jeho alibistický přístup je pro mě nepřijatelný. S velkou pravděpodobností ho nabídneme dál, nemáme už o něj zájem," prozradil Platil.

Jistou pozici nemají ani trenéři. Platil dal celému týmu ultimátum. "Považuji za nutné, abychom v Jablonci bodovali. Jestliže se tak nestane, provedeme ještě změny v realizačním týmu," doplnil.

U generálního ředitele klubu má Petrouš dál důvěru. Uvažované změny by se spíš mohly týkat někoho z jeho asistentů.

"Považuju ho za trenéra, který umí a je ochotný pracovat s mladými hráči. A to je pro nás důležité. Je pravda, že za posledních patnáct měsíců je to pro Slavii takové první fiasko," uvedl generální ředitel klubu.  

V zákulisí se přesto spekuluje o Dušanovi Uhrinovi ml., který by teoreticky mohl Petrouše nahradit.

 
Články odjinud


Články odjinud