Horváthova soutěžní premiéra: jasná výhra i záchvat smíchu u lavičky | iSport.cz
22. července 2017 • 21:12

Horváthova soutěžní premiéra: jasná výhra i záchvat smíchu u lavičky

Autor: iSport.cz, Simona Kubišová
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Změny v Baníku: Jak se vyplatí posily, a kdo ještě odejde?
Martin Minčev, nová posila Sparty: Univerzál, může si vyhovět s Hložkem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Poprvé se postavil na lavičku Sokolova v soutěžním zápase a svůj tým v poklidu dovedl do druhého kola fotbalového MOL Cupu. Pavel Horváth ale ani při výhře Baníku 7:0 na hřišti divizních Loun nevydržel dlouho v klidu. Podívejte se, jak bývalý hráč Plzně prožíval duel.Rázně a hlasitě vydával pokyny, popoháněl hráče na správná místa, ale také se v jednu rozesmál na celé kolo. Pavel Horváth si svou soutěžní premiéru na lavičce Sokolova užil, i když začátek duelu ho nepotěšil.

Horváthova soutěžní premiéra: jasná výhra i záchvat smíchu u lavičky

„Výsledek je jednoznačný. V první minutě jsme mohli dostat gól, takže s koncentrací určitě spokojený nejsem. Myslím si ale, že od druhé minuty jsme měli zápas pevně v rukou a zaslouženě vyhráli,“ hodnotil vysokou výhru Horváth pro iSport TV. „Samozřejmě očekávám, že druhá liga nás prověří víc než dnes FK Louny. Věřím, že mužstvo je připravené na start ligy,“ dodal.

A jaké má s druholigovým týmem ambice? „Chtěli bychom hrát v horní polovině tabulky a předvádět fotbal, který by zajímal diváky. To znamená vytvářet si šance a dávat góly,“ má jasno Pavel Horváth.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud