22. července 2017 • 21:12

Horváthova soutěžní premiéra: jasná výhra i záchvat smíchu u lavičky

Autor: ,
Reklama
720p360p
Horváthova soutěžní premiéra: jasná výhra i záchvat smíchu u lavičky
TOP VIDEA
SESTŘIH: Pardubice - Třinec 6:3. Dynamo se nevzdává, rozhodne až sedmý zápas SESTŘIH: Pardubice - Třinec 6:3. Dynamo se nevzdává, rozhodne až sedmý zápas
Pavlenka: Penalta byla přísná, Suárez to udělal chytře Pavlenka: Penalta byla přísná, Suárez to udělal chytře
VŠECHNA VIDEA ZDE

Poprvé se postavil na lavičku Sokolova v soutěžním zápase a svůj tým v poklidu dovedl do druhého kola fotbalového MOL Cupu. Pavel Horváth ale ani při výhře Baníku 7:0 na hřišti divizních Loun nevydržel dlouho v klidu. Podívejte se, jak bývalý hráč Plzně prožíval duel.Rázně a hlasitě vydával pokyny, popoháněl hráče na správná místa, ale také se v jednu rozesmál na celé kolo. Pavel Horváth si svou soutěžní premiéru na lavičce Sokolova užil, i když začátek duelu ho nepotěšil.

720p 360p
Horváthova soutěžní premiéra: jasná výhra i záchvat smíchu u lavičky

„Výsledek je jednoznačný. V první minutě jsme mohli dostat gól, takže s koncentrací určitě spokojený nejsem. Myslím si ale, že od druhé minuty jsme měli zápas pevně v rukou a zaslouženě vyhráli,“ hodnotil vysokou výhru Horváth pro iSport TV. „Samozřejmě očekávám, že druhá liga nás prověří víc než dnes FK Louny. Věřím, že mužstvo je připravené na start ligy,“ dodal.

A jaké má s druholigovým týmem ambice? „Chtěli bychom hrát v horní polovině tabulky a předvádět fotbal, který by zajímal diváky. To znamená vytvářet si šance a dávat góly,“ má jasno Pavel Horváth.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze