Zemana potěšilo, že se s ním počítá. Až dostanu šanci, chytnu ji | iSport.cz
26. října 2012 • 18:15

Zemana potěšilo, že se s ním počítá. Až dostanu šanci, chytnu ji

Martin Zeman věří, že si šanci v Plzni zaslouží a pak ji chytne za pačesy
TOP VIDEA
ODEZŘENO: Motivátor Straka, pozitivní Vrba. Hovorka se smál Marešovu filmování ODEZŘENO: Motivátor Straka, pozitivní Vrba. Hovorka se smál Marešovu filmování
Vémola řeší příjemné starosti: s partnerkou Lelou vybírali kočárek pro dceru Vémola řeší příjemné starosti: s partnerkou Lelou vybírali kočárek pro dceru
VŠECHNA VIDEA ZDE

Před zápasem Evropské ligy s Hapoelem Tel Aviv řešil trenér Plzně Pavel Vrba jediný otazník v sestavě. Rozmýšlel se mezi dvěma jmény - Danielem Kolářem a Martinem Zemanem. Nakonec ukázal na prvního z nich, jenž se už cítil po zlomenině lýtkové kosti fit.„Ale potěšilo mě, že se mnou trenér počítá. Je to pro mě zpráva, že asi dělám dobře svou práci, že jsme na sobě zamakal,“ nebyl zklamaný Zeman, jenž do Plzně přišel v létě na hostování z pražské Sparty.

„Ale vůbec jsem nevěděl, že se trenér rozhoduje právě mezi námi,“ tvrdil po zápase. Do zápasu v Izraeli nakonec třiadvacetiletý záložník přeci jen zasáhl. V 73. minutě vystřídal nevýrazného Michala Ďuriše.

„Teď musím čekat, až dostanu šanci hrát od začátku. Pak ji chytnout za pačesy a ukázat, že na to furt mám,“ dává si jasný cíl krajní záložník, jenže se pokouší oživit kariéru v dresu Plzně.

Na západě Čech je po všech stránkách maximálně spokojený, chybí mu jen větší herní praxe. „Způsobilo to moje zranění, kvůli kterému jsem na začátku úplně vypadl,“ mrzí jej, že hned na začátku nového angažmá absentoval přes měsíc kvůli poranění, které si přivezl ze zápasu 2. předkola Evropské ligy na hřišti Metalurgu Rustavi.

Kvůli nalomené kůstce v oblasti nártu měl nohu dokonce v sádře. „Snad teď budou minuty na hřišti přibývat,“ přeje si.

V Plzni má hostování do konce sezony, pak mu poběží ještě rok smlouva na Spartě. Jak vidí budoucnost? „Bůh ví, jak to bude. Teď se hlavně musím snažit, abych začal víc hrát,“ říká Zeman. Přesvědčí tedy do května Pavla Vrbu o svém přínosu?

 
Skupina F
Články odjinud


Články odjinud