Zkrvavený Kozák se blýskl dvěma góly. Ten první musíte vidět

Autor: spo
0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Jen co dostal pozvánku do reprezentace, výrazně na sebe upozornil v dresu Lazia. Český útočník Libor Kozák dvěma góly sestřelil Panathinaikos a zejména první trefa byl výstavní.

22. minuta – Kozák přebírá míč, ale stojí zády k brance. Obtáčí se, obránce od něj ustupuje a přesně mířenou trefou přehazuje gólmana Karnezise, 1:0!

Takhle se Libor Kozák opřel do míče a poslal Lazio do vedení.Foto Reuters

40. minuta – Obklíčená defenziva Panathinaikosu chybuje, jeden z obránců nesmyslně přihrává Kozákovi přímo na nohu, který z první střílí... Gól, 2:0!

Spoluhráči z Lazia Řím gratulují Kozákovi k druhé brance.Foto EPA

Libor Kozák s obvázanou hlavou na sebe výrazně upozornil pouze pár dní poté, co se dozvěděl o nominaci do českého národního týmu.

"V přípravném zápase se Slovenskem ho chci vidět v akci," řekl jasně kouč Michal Bílek.

S Kozákovou fazónou se mají diváci v Olomouci a fanoušci u televizních obrazovek na co těšit!

Lazio ve druhém poločase přidalo ještě jednu branku a porazilo Panathinaikos 3:0.

VIDEO | První branka

VIDEO | Druhá branka

Libor Kozák vstřelil dva góly a výrazně pomohl Laziu v utkání s Panathinaikosem.

0

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.