14. dubna 2016 • 12:10

Bičík o Ščasném: Je to vzor, emoce nás inspirují, chceme mu to vrátit

Autor:
TOP VIDEA
TOP góly 20. kola La Ligy: Williamsův zázračný volej a povedená rána Modriče TOP góly 20. kola La Ligy: Williamsův zázračný volej a povedená rána Modriče
Český tým pro olympiádu? Líbí se mi, že máme jistotu v bráně, hlásí Dominik Hašek Český tým pro olympiádu? Líbí se mi, že máme jistotu v bráně, hlásí Dominik Hašek
VŠECHNA VIDEA ZDE

Další krok čeká dnes večer Spartu v tažení Evropskou ligou. A i když do odvety letenský klub vyrukuje se zdecimovanou sestavou a s gólovým mankem z prvního zápasu, stále věří v další malý zázrak. Hráči se spoléhají na schopnosti svého trenéra Zdeňka Ščasného. „Je pro nás vzorem,“ řekl pro UEFA.com gólman David Bičík.Osmapadesátiletý kouč dotáhnul Spartu na evropské scéně pro český fotbal k nevídané krasojízdě. Svou trenérskou vychytralostí pomohl přelstit velkokluby jako Schalke 04, Krasnodar a Lazio Řím. Jejich rozpočty jsou několikanásobně větší, přesto se na úkor Sparty musely ze soutěže poroučet.

720p 480p 360p 240p
Trenér Sparty Ščasný: Dorostenci v základu na Villarreal nebudou

Velký podíl podle brankáře Bičíka má na tom právě trenér Ščasný. „Je to velká osobnost. Během tréninku a zápasů bývá velmi emotivní, to nás inspiruje. Vidíme, že za námi stojí od první minuty až do konce,“ řekl gólman.

Hráči za oblíbeným koučem stojí, i když na domácí scéně je titul daleko. „Je pro nás vzorem, snažíme se mu to vrátit na hřišti,“ dodal Bičík, který patří k největším oporám týmu.

Další malý zázrak party okolo Zdeňka Ščasného může přijít dnes. Dokáže Sparta překvapit i Žlutou ponorku z Villarrealu?

Utkání Sparta - Villarreal můžete sledovat ONLINE od 21:05 ZDE »

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze