Před Slavií chyběli Tallinnu dva hráči. Opora i náhradník museli na vojnu | iSport.cz
21. července 2016 • 16:42

Před Slavií chyběli Tallinnu dva hráči. Opora i náhradník museli na vojnu

Autor: pod, jp
TOP VIDEA
Kdo vlastně byl Kobe Bryant? Superhvězda, objevitel, mentor – a hlavně otec Kdo vlastně byl Kobe Bryant? Superhvězda, objevitel, mentor – a hlavně otec
Podívejte se na rozhovor s Jozefem Chovancem o chybách v lize, VAR, Berbrovi a Rogozovi Podívejte se na rozhovor s Jozefem Chovancem o chybách v lize, VAR, Berbrovi a Rogozovi
VŠECHNA VIDEA ZDE

SLAVIA - TALLINN ONLINE OD 19:00 | V Česku by se nic takového stát nemohlo, v Estonsku to ovšem vypadá jinak. Tamní klub Levadia Tallinn, který dnes hraje odvetu 2. předkola Evropské ligy v pražském Edenu proti Slavii, přišel před několika dny skoro na dva měsíce o dva hráče. Důvod? Oba nastoupili povinnou vojenskou službu.Záložník Levadie Rasmus Peetson a útočník Pavel Marin už kvůli vojně nemohli nastoupit k prvnímu zápasu se Slavií. Přitom Marin ještě několik dnů předtím pomohl svému týmu k postupu přes HB Tórshavn z Faerských ostrovů.

„Pavel Marin podával v první polovině sezony úžasné výkony. Dal hodně gólů v lize a pomohl nám k postupu do 2. předkola Evropské ligy. Zároveň nedávno debutoval v estonské reprezentaci,“ prozradil pro iSport.cz mluvčí Levadie Indrek Petersoo.

„Peetson hrál v této sezoně hlavně za rezervu,“ dodal k druhému hráči, který musel místo fotbalové kabiny do kasáren.

Pro Tallinn jde o velkou nepříjemnost, hráči se do klubu vrátí až na konci srpna. Svému týmu tak budou chybět v několika ligových zápasech.

Zápas Slavie a Levadie Tallinn sledujte ONLINE zde>>

Slávistický útočník Muris Mešanovič v utkání s Levadií Tallinn
Slávistický útočník Muris Mešanovič v utkání s Levadií Tallinn

Uhrin před Tallinnem: Změny v sestavě budou, musíme být důraznější

Bílek se na odvetu v EL těší: Jsme mladí, v pohárech nemáme zkušenosti. Zato kvalitu ano

 
Skupina F
Články odjinud


Články odjinud