19. srpna 2016 • 13:45

Fanoušci Sparty si vyříkali s hráči remízu v Dánsku: Co to má bejt, ku**a?

Autor: ,
TOP VIDEA
Přestupová sága je u konce, Stanciu je v Praze. Vítali ho agenti Přestupová sága je u konce, Stanciu je v Praze. Vítali ho agenti
Rada: Poháru klademe velkou váhu. Těší mě, že Pernica ještě zůstane Rada: Poháru klademe velkou váhu. Těší mě, že Pernica ještě zůstane
VŠECHNA VIDEA ZDE

Remíza 0:0 na půdě Sönderjyske je pořádně rozladila. Fanoušci Sparty dali přímo na stadionu v Dánsku najevo zklamání z toho, že český vicemistr v úvodním zápase 4. předkola Evropské ligy nedokázal porazit domácí, ačkoliv byl před utkáním brán za jasného favorita. Výtky k výkonu si zblízka vyslechl kapitán Bořek Dočkal a obránce Michal Kadlec.K postupu mají fotbalisté Sparty před odvetou na Letné sice blíž, přesto si fanoušci představovali, že v souboji s dánským soupeřem budou mít jednoznačněji navrch. Tomu však dění na trávníku vůbec neodpovídalo.

Rozčarování v řadách příznivců, kteří kvůli zápasu cestovali téměř 900 kilometrů, bylo patrné hned po konci zápasu. Zklamání pocítili hráči v rudém pěkně zblízka. Sektor sparťanských fanoušků za jednou z branek totiž od hřiště oddělovalo jen nízké zábradlí, natažená síť a pár pořadatelů.

Několik jadrných výrazů slyšel Bořek Dočkal, který nakonec jednomu z fanoušků věnoval svůj dres. „Co to má bejt, ku**a? Hrajte, do prd**e,“ řval jeden z diváků zblízka na obránce Michala Kadlece, který rozpřáhnul ruce a snažil se diskutovat. Marně. „Vácho, pojď sem, vole,“ volal další muž na záložníka Lukáše Váchu, který bouřlivou diskuzi sledoval zpovzdálí.

To, že výkon Sparty nebyl optimální, uznal i trenér Zdeněk Ščasný. „Představoval jsem si, že budeme aktivnější a kvalitnější směrem dopředu. Pokud chceme postoupit, tak se musíme výrazně zlepšit,“ uvedl Ščasný. V odvetě, která je na programu příští čtvrtek, mají jeho hráči co napravovat.

Obránce Sparty Michal Kadlec se zapojil do vzrušené diskuze s fanoušky
Obránce Sparty Michal Kadlec se zapojil do vzrušené diskuze s fanoušky

720p 480p 360p 240p
Koubek: Tohle byl nejtěžší zápas z těch tří, co jsem chytal

720p 480p 360p 240p
Ščasný: Vnímal jsem na hráčích nervozitu. Role favorita nám nesedí

Šural: Nebyl to optimální výkon. Hlavní cíl byl dát gól

 

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze