23. listopadu 2016 • 11:33

Plzeň vyrazila do Říma. Pivarník bude sledovat i vývoj ve Vídni

Autor:
Plzeň vyrazila do Říma. Pivarník bude sledovat i vývoj ve Vídni
TOP VIDEA
Pokorný: Byli bychom srabi, kdybychom se nepokusili o titul Pokorný: Byli bychom srabi, kdybychom se nepokusili o titul
Rozesmátá Sáblíková po úspěšném návratu: Děsně jsem se bála propadáku Rozesmátá Sáblíková po úspěšném návratu: Děsně jsem se bála propadáku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalisté Viktorie Plzeň ve středu dopoledne odletěli do Říma, kde je čeká ve čtvrtek večer hodně těžká šichta. Aby měli reálnou naději na postup ze skupiny do jarních bojů Evropské ligy, potřebují zvítězit na hřišti aktuálně druhého týmu italské ligy AS Řím. Pokud se jim to nepodaří, musí doufat, že Austria Vídeň doma remizuje s Astrou Giurgiu. V opačném případě bude Plzeň hrát v posledním kole už jen o čest.Že bude pro Viktorii vývoj druhého duelu důležitý, připouští i kouč Roman Pivarník. „Asi budeme vědět, jak se ten zápas vyvíjí, ale spíš to bude taková interní věc mezi realizačním týmem a mnou. Hráče s tím moc zatěžovat nejde,“ přemítal před odletem.

Plzeň vyrazila do Říma. Pivarník bude sledovat i vývoj ve Vídni

Sami fotbalisté se opravdu postupovými počty radši příliš nezabývají, spíš se těší na věhlasného soupeře. „Hrát s takovým klubem jako AS Řím, to každého hráče může posunout v kariéře,“ hlásí aktuální jednička Plzně v útoku Michael Krmenčík.

Skupina E

Z V R P Skóre B
1.  Řím 6 3 3 0 16:7 12
2.  Astra Giurgiu 6 2 2 2 7:10 8
3.  Plzeň 6 1 3 2 7:10 6
4.  Austria Vídeň 6 1 2 3 11:14 5

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze