Pulkrab skončil v krvi. Fotbal je pro slečinky, napsal útočník Sparty

Fotografie, kterou zveřejnil v noci Matěj Pulkrab
Útočník Sparty Matěj Pulkrab skončil po ošklivém souboji na zemi s krví v obličeji
Útočník Sparty Matěj Pulkrab skončil po ošklivém souboji na zemi s krví v obličeji
Útočník Sparty Matěj Pulkrab skončil po ošklivém souboji na zemi s krví v obličeji
Útočník Sparty Matěj Pulkrab musel být odnesen na nosítkách
Lukáš Juliš napadá rozehrávku Rostova
David Holoubek dirigoval své svěřence, kteří bojovali hlavně o čest
19
Fotogalerie
pod
Evropská liga
Začít diskusi (0)

Na tenhle dvojzápas budou chtít fotbalisté Sparty rychle zapomenout. Nejenže prohráli v Evropské lize na půdě Rostova 0:4 a nevedlo se jim ani v domácí odvetě, která skončila remízou 1:1, ale ještě přišli o útočníka Matěje Pulkraba. Mladý forvard se totiž ošklivě srazil hlavou s protihráčem, střídal a musel být převezen do nemocnice. V noci pak zveřejnil na Instagramu fotografii, jak po tvrdém souboji dopadl. Na oteklé oko není hezký pohled, ale Pulkrab by měl být brzy v pořádku.

LIVE Po prodl.
11
Detail

K nepříjemnému momentu došlo několik minut před koncem prvního poločasu. Matěj Pulkrab šel důrazně do hlavičkového souboje, místo míče ale narazil na hlavu soupeře. Domácí útočník se okamžitě skácel na zem a zůstal ležet.

Za Pulkrabem tak hned vyrazili domácí doktoři. Fotbalista Sparty musel být ze hřiště odnesen na nosítkách a okamžitě putoval do nemocnice. Z té ale přišly nakonec poměrně dobré zprávy.

Pulkrab se vrací z nemocnice, naštěstí se nepotvrdila žádná zlomenina v oblasti nadočnicového oblouku. Oční bulvu má malinko zhmožděnou, ale naštěstí to nevypadá, že je to něco vážného. I když bude nějakou dobu mimo,“ řekl pro ČT Sport trenér Sparty David Holoubek.

Konečnou diagnózu zveřejnil klub ráno po zápase. "Má roztržené víčko, ale jiné závažnější poranění vyšetření vyloučilo," informovala Sparta. Samotný fotbalista v noci zveřejnil na Instagramu fotografii, jak po zákroku vypadá a doplnil ho ironickou poznámkou. „Fotbal je pro slečinky,“ napsal mladý útočník.

Video placeholder
Šural: Dočkal by chyběl i leckterému evropskému týmu • iSport TV

Video placeholder
Holek: Naše vyloučení v pohárech? Nechci to ani komentovat • iSport TV

Video placeholder
Karavajev: Teď musíme pracovat, odstraňovat chyby a vyhrát titul • iSport TV

Chcete mít přehled o všem důležitém, co se děje ve Spartě? Zde sledujte všechny zprávy a zajímavosti ze svého oblíbeného klubu >>

Začít diskuzi

Doporučujeme

Články z jiných titulů