8. března 2017 • 18:59

United čeká v Rostově oraniště! Mourinho: Nevěřím, že budeme hrát

Autor:
TOP VIDEA
Jágr nedohrál utkání s Havířovem! Podívejte se na video zákroku, který ho poslal do kabiny Jágr nedohrál utkání s Havířovem! Podívejte se na video zákroku, který ho poslal do kabiny
9. den na ZOH: Ledecké slalom snů, nájezdový hrdina Francouz a medailový hattrick Kuzminové 9. den na ZOH: Ledecké slalom snů, nájezdový hrdina Francouz a medailový hattrick Kuzminové
VŠECHNA VIDEA ZDE

Přemožitel Sparty Rostov v Evropské lize nakonec ve čtvrtek slavný Manchester United vyzve. Dlouhou dobu sice panovaly pochyby o kvalitě trávníku, ale UEFA dnes rozhodla, že se zápas odehraje podle plánu. Jak je vidět na fotkách, trávník ale skutečně není v ideální kondici.S podobným verdiktem však "Red Devils" nejspíš počítali, jinak by dlouhou cestu do Ruska ze severu Anglie nevážili. Ale trenér José Mourinho si na předzápasové tiskové konferenci stejně zjevně rozladěný postěžoval: "Pořád nemůžu uvěřit, že na tom budeme hrát."

Nebylo by to poprvé, kdy by United letos kvůli počasí neodehráli zápas. Letní přípravné utkání proti městskému rivalu ze City na pekingském olympijském stadionu Čapí hnízdo se také neodehrál, jelikož tamní trávník po silném dešti údajně připomínal bažinu. A podle portugalského kouče na tom je trávník v Rostově podobně.

Pogba na při tréninku v Rostově
Pogba na při tréninku v Rostově

Naopak jeho ruský protějšek Ivan Daniliants zůstal naprosto v klidu: "Na trávníku se nic nestalo a když jsme hráli proti Spartě, tak byl ještě v horším stavu," nezapomněl připomenout výprask 4:0, který si ze stadionu Olimp 2 přivezl český vicemistr.

"Jsme si vědomi, že to není rozhodnutí našeho klubu, ale rozhodnutí UEFA. Samozřejmě bychom ale rádi hráli na lepším trávníku, jako je třeba ve Wembley," dodal.

Pogba a spol. tak nakonec na zmrzlý ruský trávník zítra od 19 hodin vyběhnou a až průběh zápasu ukáže, jestli měl Mourinho pravdu a některý z jeho svěřenců třeba neodnese stav hřiště ošklivým zraněním.

720p 480p 360p 240p
SESTŘIH Premier League: Manchester United - Bournemouth 1:1. Ibrahimovic nedal penaltu

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze