4. srpna 2017 • 08:49

Sparta neměla šanci, píší Srbové. Diví se, proč odešli její fanoušci

Autor: ,
TOP VIDEA
SESTŘIH LA LIGY: Real Madrid - Girona 6:3. Ronaldo nastřílel čtyři góly SESTŘIH LA LIGY: Real Madrid - Girona 6:3. Ronaldo nastřílel čtyři góly
Jágr o koleni, ale i baráži. Že jsem chtěl, aby Kladno prohrálo? To vůbec, já už chtěl mít dovolenou, smál se Jágr o koleni, ale i baráži. Že jsem chtěl, aby Kladno prohrálo? To vůbec, já už chtěl mít dovolenou, smál se
VŠECHNA VIDEA ZDE

Srbská média vyzdvihují naprostou nadvládu, kterou měli fotbalisté Crvene zvezdy Bělehrad v obou zápasech 3. předkola Evropské ligy proti Spartě. "I v Praze ukázali, že jsou připraveni hrát pořádný fotbal. Sparta po bělehradské porážce musela opět sklonit zbraně před týmem Vladana Milojeviče," píše nejčtenější deník Blic."Mistrovská Crvena zvezda je pouhý krok od Evropské ligy!" raduje se portál B92.net, podle kterého srbský vicemistr podal v Praze velmi zralý výkon. "Stejně jako minulý týden tým Vladana Milojeviče od samého začátku vnutil soupeři svůj rytmus a ohrožoval branku Martina Dúbravky," píšou Sportske.net, podle kterých Crvena zvezda ve čtvrtek znovu potvrdila, že je podstatně lepší než český soupeř.

"Zvezda naprosto kontrolovala dění na hřišti a domácí jen zřídkakdy dokázali vystřelit na branku Milana Borjana," dodává srbský sportovní portál, který se trochu podivuje nad tím, že v druhém poločase začali opouštět svá místa na tribuně i ti nejvěrnější fanoušci Sparty.

720p 360p
Sparta - CZ Bělehrad: Boakye se trefil zblízka a Sparta prohrává 0:1

Podobně píše i Blic, podle kterého hosté nastoupili do zápasu od začátku chytře a ofenzivně, s cílem co nejdříve dát gól a rychle tak vyřešit, kdo postoupí. Crvena zvezda svým 24. postupem v pohárech pokračuje podle deníku v úspěšné tradici. "Sparta tuhle tradici nezvládla přerušit. A - ruku na srdce - neměla šanci to udělat," tvrdí Blic.

"Kdo teď může sebrat Zvezdě naději (že postoupí do Evropské ligy), zejména po brilantní partii proti Spartě? Navíc když byl český tým před dvojzápasem považován za velkého favorita," uzavírá nejčtenější srbský deník.

Přímé přenosy a sestřihy z HET ligy sledujte v HD kvalitě pouze na webu iSport.cz

720p 360p
Rosický po vyřazení: Když Sparta není v Evropě, ztrácí prestiž

Andrea Stramaccioni udílí pokyny sparťanskému záložníkovi Martinu Frýdkovi
Andrea Stramaccioni udílí pokyny sparťanskému záložníkovi Martinu Frýdkovi

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze