19. října 2017 • 23:24

Slávistický balet: ťuk, ťuk, gól! Trefu na Villarrealu ocenil Berger i Kuka

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Ivan Hašek v OVERTIMU: Trenér Maradona, to je show pro lidi. Teď ho střídá na lavičce Ivan Hašek v OVERTIMU: Trenér Maradona, to je show pro lidi. Teď ho střídá na lavičce
FAKTA MS: Messi a Argentina na pokraji vyřazení, Peru končí FAKTA MS: Messi a Argentina na pokraji vyřazení, Peru končí
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nejkrásnější gól Slavie v této sezoně? Po remíze 2:2 v Evropské lize na Villarrealu je tu žhavý favorit. Trefa, kterou zvyšoval Danny v prvním poločase na 2:0, oslovila všechny fotbalové estéty. Rychlá kombinace rozebrala v 30. minutě obranu jednoho z předních španělských celků. Uznání dali na dálku najevo také bývalí hráči Slavie.Byla to blesková akce, jaká v podání českých týmů není často k vidění. Jakmile poslal Jakub Hromada míč k Michalu Frydrychovi, šlo všechno neuvěřitelně rychle. Z prvního doteku putoval balon k dynamicky nabíhajícímu Janu Sýkorovi, ten opět okamžitě posílal míč okamžitě do vápna.

Domácí obrana se soustředila na autora první branky Tomáše Necida, pokrýt nabíhajícího Dannyho už nezvládala. "To bylo učebnicové," tvrdil ve studiu ČT sport bývalý kapitán Slavie Erich Brabec. Portugalský záložník, který dostal kapitánskou pásku, zakončil s jistotou.

Nadšení z krásné trefy dal najevo Patrik Berger. „Nádherná kombinace při druhém gólu,“ napsal na svém twitterovém účtu bývalý hráč Slavie, Dortmundu či Liverpoolu.

Akci vyzdvihl také další bývalý slávista Pavel Kuka. „Bylo to hlavně moderním postavením hráčů. Pravý bek vystoupil přesně, fantastický náběh Sýkory ve sprintu a kvalitní zakončení Dannyho,“ zmínil všechny, kteří se na gólu podíleli.

Ačkoliv Slavia měla blízko k vítězství, nakonec brala také nerozhodný výsledek. To je lepší bilance, než ve Villarrealu v nedávné minulosti zaznamenala Sparta a Plzeň. „Před zápasem bychom to brali. Sebrali jsme se z vyrovnání a odehráli slušný zápas,“ hodnotil Necid.

Patrik Berger chválil akci před druhým gólem Slavie na Villarrealu
Patrik Berger chválil akci před druhým gólem Slavie na Villarrealu

 

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze