Chelsea - Slavia: Magické! Děkovačka s fanoušky donutila sednout i ochranku | iSport.cz
18. dubna 2019 • 23:33

Silné loučení s Evropou! Děkovačka Slavie donutila sednout i ochranku

Autor: rou
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Brankářské změny jsou ve Spartě krok k lepšímu, říká Heča
Plekanec končí v Kometě. Budoucnost? Momentálně nad hraním nepřemýšlí, říká agent
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po tomhle představení ještě dlouho běhal mráz po zádech! Fotbalisté Slavie odešli z odvety čtvrtfinále Evropské ligy poraženi, s favorizovanou Chelsea (3:4) ale předvedli bitvu jako rovný s rovným. To ocenil nabitý kotel fanoušků „sešívaných“, ale nakonec i místní ochranka na Stamford Bridge, kterou slávisté při závěrečné děkovačce přesvědčili, aby si sedla na trávník.„Anglický režisér byl tímto tradičním rituálem natolik fascinovaný, že to vysílal v plném rozsahu několik minut, a to je vlastně i takové poděkování za to, co Slavia ve druhém poločase předvedla,“ rozplýval se ve studiu ČT Pavel Čapek.

Fanoušci nadšení statečným bojem slávistů ve druhé půli, kdy byli favorizovanému velkoklubu hrozbou až do závěrečného hvizdu, dlouho vestoje aplaudovali hráčům, kteří čekali na klasickou děkovačku. Mezi skandujícím kotlem a fotbalisty ale stála hradba členů ochranky.

Tu se snažili fanoušci přesvědčit, aby se také usadila k trávníku pomocí pokřiku „Sit down“, s přímluvou přispěchal i brankář Přemysl Kovář. Nakonec se jim podařilo strážce pořádku opravdu usadit na zem a emotivnímu rituálu už nic nebránilo.

„Takhle by to mělo vypadat, nejenom na hřišti, ale i v hledišti. Takové radosti a uvolněnosti... Jsem hrozně rád, že jsme se toho dočkali,“ vykládal pak i expert ve studiu Pavel Karoch. Slávistické tažení Evropou mělo prostě více než důstojnou tečku.

Vše o Slavii čtěte ZDE>>>

Trpišovský: Debakl v první půli beru na sebe. Z bryndy nás vytáhli fanoušci

Hráči Slavie si mohli užít děkovačku, při níž fanoušci donutili pořadatele si sednout
Hráči Slavie si mohli užít děkovačku, při níž fanoušci donutili pořadatele si sednout

Giroud obdivoval naše fanoušky i naši fyzičku, usmíval se kapitán Souček

Slavia s Chelsea sahala po absolutní senzaci, po heroickém výkonu prohrála 3:4

Vstoupit do diskuse
0
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud