Finále KL ONLINE: Barákova první slova. Cítím se ještě hůř, napsal

Autor: iSport.cz
49
Dvacet let od titulu Baníku. Získali jsme ho díky fanouškům, vzpomíná Laštůvka
První Čech, který prorazil Nadalovu antukovou auru: Lehečkův úžasný večer

Velký fotbalový svátek v Praze skončil! Stadion v Edenu hostil finále Konferenční ligy mezi West Hamem s Fiorentinou s českými reprezentanty na obou stranách, Prahu zaplavili fanoušci z Anglie i Itálie. Z vítězství se radují Angličané, kteří brankou Jarroda Bowena v 90. minutě rozhodli o vítězství Hammers 2:1. Sledujeme pozápasové reakce i oslavy vítězů s fanoušky ve východním Londýně ONLINE na iSport.cz.

West Ham

Anglická část Edenu je v extázi, stejně jako fanzóna na Letné. Saíd Benrahma proměnil pokutový kop a West Ham vede 1:0.

22:09
7. 6. 2023

Hlasatel v Edenu vyzval fanoušky, aby respektovali zdraví hráčů. Ve Vršovicích začíná druhý poločas.

21:53
7. 6. 2023

V nastavení první půle mohla jít Fiorentina do vedení, gól Luky Joviče ale nebyl správně uznán kvůli ofsajdu. Platí tak poločasové skóre 0:0.

21:39
7. 6. 2023
Fiorentina

Cristiano Biraghi, kapitán Fiorentiny, musel být v závěru prvního poločasu ošetřen poté, co ho trefil kelímek hozený z hlediště.