Hattrickem a super-volejem okouzlil LM. Dařilo se, smál se Soldado | iSport.cz
24. října 2012 • 12:47

Hattrickem a super-volejem okouzlil LM. Dařilo se, smál se Soldado

Autor: pj
Soldado se před druhým gólem opřel do míče ukázkově. Skóroval po nádherné voleji.
TOP VIDEA
Redaktor Sportu Martin Hašek o syndikátu iSport-Váňa: Utvořili jsme super tým Redaktor Sportu Martin Hašek o syndikátu iSport-Váňa: Utvořili jsme super tým
Plzeň - Pardubice: Gulaš zlomil extraligový rekord, skóroval v desátém utkání po sobě, 2:0 Plzeň - Pardubice: Gulaš zlomil extraligový rekord, skóroval v desátém utkání po sobě, 2:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO VŠECH TŘÍ GÓLŮ | Je hrdinou, kterého před lety Real Madrid odepsal a zbavil se ho. Že udělal španělský gigant chybu, o tom ho Roberto Soldado přesvědčuje každou sezonu. Ve Valencii září a střílí góly. Včera hattrickem zničil BATE Borisov, které dosud vyhrálo všechny zápasy v Lize mistrů.První gól – Soldado vybojoval penaltu, a pak ji sám s přehledem proměnil.

Druhý gól – nádherný centr bleskurychle vyhodnotil tak, že se do něj sebevědomě a vší silou opřel. Byl z toho parádní volej.

Třetí gól – povedená narážečka, okamžitý náběh před branku a suverénní koncovka. Hattrick dokonán.

 

"Po individuální stránce se mi zápas docela povedl, ne?" smál se po zápase hrdina Valencie. Ale nemyslel to nijak nafoukaně. Byl skromný a myslel především na tým.

Roberto Soldado byl včera hrdinou Valencie. Dal tři góly a srazil BATE Borisov na kolena.Roberto Soldado byl včera hrdinou Valencie. Dal tři góly a srazil BATE Borisov na kolena.Foto EPA
"Vstřelit gól je pro útočníka vždycky rozhodující, obzvláště v Lize mistrů. Ale musím si teď střeleckou formu přenést i do španělské ligy, abychom mohli tabulkou stoupat výš," prohlásil Soldado a zopakoval, že pro něj je na prvním místě týmový úspěch.

"Potřebovali jsme venku konečně vyhrát, a to se povedlo," pochvaloval si.

Valencia se po výhře 3:0 posunula do čela tabulky F. Borisov, který úvodní dva zápasy vyhrál, je kvůli horšímu skóre na druhém místě.

"Doma musíme vyhrát oba zbývající zápasy (s Borisovem a Bayernem). Pokud uspějeme, postoupíme do další fáze," doufá Soldado.

1. Valencia CF 3 2 0 1 6:2 6
2. BATE Borisov 3 2 0 1 6:5 6
3. Bayern Mnichov 3 2 0 1 4:4 6
4. Lille OSC 3 0 0 3 1:6 0

 
Skupina F
Články odjinud


Články odjinud