Souboj obrů neměl vítěze, Barcelona veze z Milána bod po gólu Messiho

0
Krejčího čas je tady. Zafeiris coby zklamání sezony, potřebuje Zima ochranu?
Nejdojemnější rozhovor. Šampion Adámek propukl v pláč: Mně se splnila všechna přání

VIDEO | Barcelona byla před zápasem Ligy mistrů v Miláně jasným favoritem, v předešlých dvou sezonách prohrála s AC jediný z šesti vzájemných soubojů. Nakonec se ale po duelu skupiny H musela spokojit s bodem za remízu 1:1.

"Rossoneri", oslabeni o několik ofenzivních opor přesto začali lépe a už po devíti minutách vedli. Prosadil se Robinho, dříve hráč barcelonského rivala Realu Madrid.

VIDEO | Robinho otevírá skóre proti Barceloně

V polovině první půle ale po chybě domácí obrany srovnal uzdravený kanonýr Messi a připsal si čtvrtý gól v této sezoně Ligy mistrů. Celkově nastřílel v 81 zápasech prestižní soutěže 63 gólů.

VIDEO | Messiho vyrovnání na 1:1

Barcelona ztratila ve skupině první body, přesto zůstala v čele tabulky o dva body před AC Milán. Na třetí místo se posunul Celtic Glasgow po výhře 2:1 nad Ajaxem Amsterodam. Skotský mistr dal své první góly ve skupině a získal premiérové body.

Hosté: 24. Messi

Domácí: Amelia – Abate, Zapata, Mexés, Constant – Montolivo (C), de Jong, Muntari – Birsa (80. Poli), Robinho (64. Balotelli), Kaká (71. Emanuelson).

Hosté: Valdés – Dani Alves, Piqué, Mascherano, Adriano – Xavi (C), Busquets, Iniesta – A. Sánchez (74. Fábregas), Messi, Neymar (80. Pedro).

Domácí: Coppola, Silvestre, Poli, Nocerino, Emanuelson, Matri, Balotelli

Hosté: Pinto, Montoya, Bartra, Fábregas, Song, Pedro, Tello

Domácí: Montolivo, Muntari

Hosté: A. Sánchez, Fábregas

<br><b>Hlavní:</b> Felix Brych<br><b>Asistenti:</b> Borsch, Lupp<br><b>Brankoví:</b> Welz, Winkmann<br><b>Čtvrtý:</b> Christ <br>(všichni GER)

Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst)