Chyba, nebo nedorozumění? Čech nevyběhl na roh a Chelsea přišla o výhru

Autor: iSport.cz, rou
0
PRVNÍ DOJEM: Bestiální Kacetl. Není člověk, ale robot
Penalty ve šlágrech? Křapka měl proti Krejčímu namále, Chorý pádu přidal

Tenhle moment může londýnskou Chelsea hodně mrzet. V prvním osmifinále Ligy mistrů vedla na hřišti Galatasaraye Istanbul dlouho těsně 1:0, v 65. minutě ale inkasovala lacině vyhlížející gól a z Turecka si odváží jen remízu.

Domácí zahrávali v 65. minutě rohový kop. Centr se snášel na malé vápno a vypadalo to, že Čech si pro míč dojde.

Jenže český reprezentant se zastavil, balon propadl za první hlavičkující dvojicí k Aurélienovi Chedjouovi, který se dostal před Johna Terryho, a kamerunský obránce neměl problém poslat míč do sítě.

Domluvili se špatně Petr Čech a John Terry, nebo český gólman centr špatně odhadl a počítal s tím, že jej zasáhne Felipe Melo, který naskakoval na hlavičku na přední tyči?

Každopádně Galatasaray vyrovnání pořádně nakoplo a s hlasitou podporou neúnavných fanoušků v zádech domácí fotbalistům Chelsea pořádně zatápěli. Jenže Čech svůj tým podržel. Hlavně při dalekonosné střele Tellese, kterou vytáhl na roh.

Hosté: 9. Torres

Domácí: Muslera – Eboué, Chedjou, Balta (46. Kaya), Telles – Hajrović (31. Kurtulus), Melo, Inan (C), Sneijder – Yilmaz, Drogba (80. Bulut).

Hosté: Čech – Ivanović, Cahill, Terry (C), Azpilicueta – Willian, Ramires, Hazard (90+2. Oscar), Lampard, Schürrle (66. Mikel) – Torres (68. Eto´o).

Domácí: Ceylan, Kaya, Sarioglu, Gülselam, Kurtulus, Colak, Bulut

Hosté: Schwarzer, Cole, Kalas, Oscar, Mikel, Ba, Eto´o