Balotelli se poprvé trefil za Liverpool. Výhru ale zachránila penalta

0
Dodnes slýchám, že jsem zlomil Labantovi nohu, říká Gabriel. Chovanec ho podržel
Krejčího čas je tady. Zafeiris coby zklamání sezony, potřebuje Zima ochranu?

VIDEO | Italský útočník Mario Balotelli zaznamenal v dresu Liverpoolu svůj první gól, kterým pomohl porazit Ludogorec Razgrad 2:1. Překvapivou remízu odvrátil v 93. minutě kapitán Steven Gerrard z pokutového kopu.

Liverpool se vrátil do Ligy mistrů po pěti letech vítězně, ale před svým publikem zdolal bulharský Ludogorec Razgrad až po dramatické koncovce.

Domácí poslal do vedení v 82. minutě Ital Balotelli premiérovým zásahem po letním příchodu z AC Milán. V první minutě nastavení sice vyrovnal Abalo, ale o dvě minuty později zařídil výhru "Reds" z penalty kapitán Steven Gerrard.

Radost Stevena Gerrarda po trefené penaltě v 93. minutě proti Razgradu.