Přímák jako penalta! Tottiho projektil z vápna zaplul do růžku

Autor: rou
0
Spor o Kováče: kouč budoucnosti a opravdová trefa, nebo jen bublina?
Dresy repre? Neurazí, ale žádná sláva. Konečně zajímavé nápady, ale sráží je…

VIDEO | Francesco Totti prostě nestárne… Osmatřicetiletý kapitán AS Řím opět ukázal, jak je pro svůj tým nepostradatelný. V zápase Ligy mistrů na hřišti CSKA Moskva poslal v závěru prvního poločasu Římany do vedení parádním přímým volným kopem.

Hosté: 43. Totti

Domácí: Akinfejev (C) – Fernandes, V. Berezuckij, Ignaševič, Ščennikov – Natcho – Cauņa (64. Milanov), Jerjomenko, Dzagojev, Musa (81. Tošić) – Doumbia.

Hosté: De Sanctis – Florenzi, Manolas, Astori, Holebas – S. Keita, De Rossi, Nainggolan (83. Strootman) – Gervinho (77. Iturbe), Totti (C), Ljajić (87. Pjanić).

Domácí: Čepčugov, Nababkin, Černov, Tošić, Jefremov, Milanov, Vitinho

Hosté: Skorupski, Cole, Somma, Strootman, Iturbe, Pjanić, Destro

Domácí: Dzagojev, V. Berezuckij, Ščennikov

Felix Brych. Asistenti: Mark Borsch, Stefan Lupp. Čtvrtý rozhodčí: Marco Achmüller. Brankoví rozhodčí: Bastian Dankert, Marco Fritz (GER)

Arena Chimki, Chimki. Kapacita: 18000 diváků.

Moskevský CSKA v minulém kole poslal ke dnu Manchester City a doma si věřil na úspěch i s římským AS, kterému navíc měl co oplácet – v úvodním zápase skupiny E prohrál v Římě 1:5.

Domácí také po většinu prvního poločasu tlačili a byli nebezpečnější, gólově ovšem udeřil soupeř. A kdo jiný by se měl postavit k přímému kopu téměř z hranice vápna, než velezkušený exekutor Francesco Totti…

Nejstarší střelec v historii Ligy mistrů se krátce rozběhl a nechytatelně napálil míč podél zdi i brankáře Akinfejeva přesně k tyči.