14. září 2017 • 16:02

Další vzkaz ze Celtiku pro Neymara: Chceš být jako Messi? Už nesimuluj

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Hokejista Bednář o nové funkci manažera, ženách i stavu českého hokeje Hokejista Bednář o nové funkci manažera, ženách i stavu českého hokeje
LIGA NARUBY: vzkazy pro Tvrdíka i Šádka, Collina na Slovácku LIGA NARUBY: vzkazy pro Tvrdíka i Šádka, Collina na Slovácku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalisté skotského Celtiku sice na úvod Ligy mistrů zahučeli s PSG doma 0:5, slyšet o nich ale bylo dost. Zvlášť ve spojení s Neymarem. Do nejdražšího fotbalisty všech dob se už na hřišti pustil mladíček Anthony Ralston, později si přisadil i švédský reprezentant Mikael Lustig. Podle něj je brazilská megastar fantastickým hráčem, na pověsti a oblíbenosti mu ale dlouhodobě ubírá právě simulování.„Myslím, že už je pravděpodobně srovnatelný s Messim a Ronaldem – je tak brilantní, prostě úžasný fotbalista,“ vykládal s obdivem Lustig. „Ale pokud chce být oblíbený jako Messi, musí s tím přestat. Bylo to s ním stejné jako vždycky,“ připomněl obránce Celtiku, který už se o Neymarovi jednou vyjádřil jako o „největším fotbalovém herci“.

SESTŘIH Ligy mistrů: Celtic - PSG 0:5. Debakl řídil hvězdný útok s Neymarem
720p 360p

„Je to neuvěřitelný fotbalista, ale už jsme viděli i jeho druhou tvář – a uvidíme ji zas. Jak jsem už říkal před tím, je to součástí jeho hry. Přehání svoje reakce, aby donutil obránce dát mu větší prostor. Uvidíme to znovu a znovu,“ má jasno Lustig.

A jedno takové zbytečné představení nechybělo právě ani v Celtic Parku. Neymar se po jednom z pádů rozčiloval na sudího, proč neodpískal faul, italský rozhodčí nicméně jeho výstup ocenil žlutou kartou.

Neymar měl v zápase konflikt i s mladíčkem Ralstonem, který se mu právě po jednom pádu vysmál do obličeje. Když si pak chtěl osmnáctiletý obránce po zápase vyměnit s brazilskou hvězdou dres, Neymar to odmítl, navíc si s ním ani nepodal ruku.

Nicméně věc s dresem se měla nakonec ještě trochu jinak – triko s desítkou na zádech totiž Neymar věnoval charitě Marina Dalglish Appeal, založené legendou Celtiku Kennym Dalglishem a jeho rodinou na podporu v boji proti rakovině prsu.

Anthony Ralston ze Celtiku neměl z Neymara přehnaný respekt. Takhle se mu vysmál přímo na hřišti.
Anthony Ralston ze Celtiku neměl z Neymara přehnaný respekt. Takhle se mu vysmál přímo na hřišti.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze