4. června 2018 • 21:56

Vysvětlení kiksů? Karius chytal finále Ligy mistrů s otřesem mozku

SESTŘIH: Sparta - Trenčín 4:2. Výhru zařídil Stanciu, trefil se i Ristič SESTŘIH: Sparta - Trenčín 4:2. Výhru zařídil Stanciu, trefil se i Ristič
Český hokej mění design. Co je za tím? Kdo ho vymyslel? Český hokej mění design. Co je za tím? Kdo ho vymyslel?

Liverpoolský brankář Loris Karius utrpěl ve finále fotbalové Ligy mistrů, v němž se dvěma velkými chybami podepsal pod porážku 1:3 s Realem Madrid, otřes mozku. Ukázalo to vyšetření, kterému se německý gólman podrobil na klinice v Bostonu. Podle lékaře Rosse Zafonteho mohl otřes vyvolat u Kariuse poruchy prostorového vidění.

Brankář Liverpoolu se v úvodu druhého poločasu za bezbrankového stavu srazil s obráncem Realu Sergiem Ramosem, který ho udeřil loktem do hlavy. Chvíli nato při snaze o rychlé rozehrání hodil míč nepochopitelně na nohu útočníkovi madridského celku Karimu Benzemovi, který otevřel skóre.

Za stavu 1:2 pak Karius nedokázal zastavit střelu Garetha Balea z dálky, která šla přímo na něj. Po zápase se se slzami v očích omlouval fanouškům i spoluhráčům.

Za specialisty v Bostonu poslali Kariuse kluboví lékaři. Gólman momentálně tráví v USA dovolenou.

Ramos ve finále už v prvním poločase vyřadil ze hry největší liverpoolskou hvězdu Muhammada Salaha, kterého v souboji přidržel za ruku a egyptský útočník si při pádu poranil rameno. Ze zápasu musel odstoupit a přijde rovněž o začátek mistrovství světa.

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H