Kolikrát jste vyhráli LM vy?! Ronaldo reagoval na výsměch, Simeone řádil | iSport.cz
21. února 2019 • 10:44

Kolikrát jste vyhráli LM vy?! Ronaldo reagoval na výsměch, Simeone řádil

Autor: apr
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Postoupí Bohemians? Má cenu sázet proti Spartě a Plzni?
Straka o Stanciově skandování proti Spartě: Stane se, možná toho lituje
VŠECHNA VIDEA ZDE

Byl to jeho první zápas po přestupu z Realu Madrid do Juventusu na španělské půdě. Cristiano Ronaldo se představil při prvním osmifinále Ligy mistrů na stadionu Atlétika Madrid. Jeho tým však prohrál 0:2, navíc z úst fanoušků na jeho adresu zaznělo několik nelichotivých chorálů. Hvězdný Portugalec na to reagoval po svém. Na pěti prstech pravé ruky svým odpůrcům ukázal, kolik že titulů v Lize mistrů, na rozdíl od nich, již získal. Emotivní gesto zopakoval i před novináři. Naopak výtrysk pozitivních emocí předvedl kouč Atlétika Diego Simeone, ve kterém se probudila horká krev a po prvním vstřeleném gólu svého celku „zaujal“ hodně netradiční oslavou.Svůj návrat si určitě představoval jinak. Ještě na konci prvního poločasu byl na výši. Fanoušci Atlétika Madrid pokřikovali na Cristiana Ronalda, ať prokáže své kvality a cenu, za kterou přestoupil z konkurenčního Realu do Juventusu.

CR7 zachoval chladnou hlavou a s klidem na tváři začal ukazovat na své pravé ruce pět vztyčených prstů, symbolizujících počet triumfů v Lize mistrů, které již získal. O nich si Atlético může zatím nechat jen zdát. To ale ještě nečekal, že bude odcházet ze hřiště poražený. Nakonec to totiž byli příznivci španělského klubu, kdo se po zápase a výhře 2:0 smál naposledy.

Cristiano Ronaldo ukazuje, kolik že titulů v Lize mistrů na rozdíl od hráčů Atlétika Madrid získal
Cristiano Ronaldo ukazuje, kolik že titulů v Lize mistrů na rozdíl od hráčů Atlétika Madrid získal

To, že Ronaldo nezažil vysněný návrat do Španělska a prohru nesl těžce dokládá i jeho pozápasová reakce. Při průchodu mediální zónou neposkytl žádný rozhovor, nicméně opět ukázal pět prstů. "Ligu mistrů jsem vyhrál pětkrát a tito kluci ne," pronesl při tom. 

Spokojený naopak mohl být trenér Atlétika Madrid Diego Simeone. Právě on naplno prokázal, jak napjaté střetnutí utkání s Juventusem bylo. 

Už v prvním poločase vehementně protestoval proti mnohým rozhodnutím hlavního rozhodčího Felixe Zwayera, a když pak v 70. minutě jeho celku neuznal německý sudí po konzultaci s VAR gól po hlavičce Álvara Moraty, šly na argentinského kouče mdloby.

Jeho svěřenci ale pokračovali v dobývání branky „staré dámy“ a v 78. minutě se dočkali, když dostal míč do sítě José María Giménez. V tu chvíli se v Simeonem probudila horká krev a branku Josého Maríi Giméneze začal oslavovat netradičně s rukama v oblasti rozkroku.

Po druhém gólu Diega Godína v 83. minutě se už jeho oslavě tolik pozornosti nedostalo, ale to nic nemění na tom, že má se svými svěřenci dobře nakročeno za postupem do čtvrtfinále Ligy mistrů.

Přesto argentinský stratég ví, že není ještě konec. "V Turíně to bude nesmírně těžká odeveta. Ale není jiný způsob, jak se poprat o postup," uvedl po zápase Simeone.   

SESTŘIH LM: Atlético Madrid - Juventus Turín 2:0. Rozhodli stopeři, domácím VAR vzal gól

Vstoupit do diskuse
0
Osmifinále
Články odjinud


Články odjinud