Plzeňští si za titul rozdělí sedm milionů korun | iSport.cz
21. května 2011 • 21:13

Plzeňští si za titul rozdělí sedm milionů korun

Autor: ČTK
TOP VIDEA
Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes? Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes?
Pocta Hlinkovi a dalším: Kluby obléknou dresy "svých" legend Pocta Hlinkovi a dalším: Kluby obléknou dresy "svých" legend
VŠECHNA VIDEA ZDE

Plzeňští fotbalisté dostanou jako prémii za první ligový titul v historii od vedení klubu sedm milionů korun. ČTK to dnes řekl generální manažer Viktorie Adolf Šádek. Plzeň si zajistila výhru v lize jedno kolo před koncem dnešním vítězstvím 3:1 nad Ostravou.Hráči podle Šádka znali prémiový řád už od začátku sezony, sedmimilionová suma za titul tak byla dohodnuta dlouho dopředu. "Hráči věděli, o co hrají," uvedl Šádek.

Podle něj finanční obnos rozdělí mezi hráče a další členy realizačního týmu trenér Pavel Vrba. "Doufám, že to nebude dělit v neděli ráno. Aby byl spravedlivý," připomněl s úsměvem Šádek, že Plzeňany dnes čekají velké oslavy.

Pavel Vrba slaví titul spolu s Pavlem Horváthem
Pavel Vrba slaví titul spolu s Pavlem Horváthem

Témata:  sport, fotbal, plzeň
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud