Z oslav na první trénink. Horváth dorazil na skútru | iSport.cz
24. května 2011 • 19:25

Z oslav na první trénink. Horváth dorazil na skútru

Autor: pj
TOP VIDEA
iSport podcast: Jaké změny byly na Spartě vidět pod trenérem Kotalem?
Baník - Jablonec: Rychlý kontr Severočechů zakončil gólovou střelou z těžké pozice Kubista, 0:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO, FOTOGALERIE - V sobotu se stali ligovými šampióny. Mistry ligy. Ale na první trénink po divokých oslavách dorazili na starých kolech. Martin Fillo dokonce na legendární "ukrajině". Motorem poháněný byl akorát šéf kabiny Pavel Horváth, který se jako kapitán pohodlně svezl na skútru...Byl to první trénink fotbalistů Plzně po mistrovských oslavách. Takže nečekejte, že by pro ně trenér Pavel Vrba připravil nějaký dril. Nic takového. Trénink byl ve znamení pohody, dobré nálady, vtípků a utužení kolektivu.

Kamkoliv jste se podívali po hřišti, viděli jste vysmáté muže. Zejména Pavla Horvátha, který se řehtal snad každou minutu. Pouze na chvilku hráči zbystřili, když uviděli kouče. Ale pak si oddychli, byl stejně dobře naladěn."Tak jsme se dočkali nového trenéra," utahoval si z trenéra jeho známý. "Jo, jo. Konečně!" odpověděl s úsměvem Vrba a při tom si rukou projel holou hlavu. Bylo vidět, že se fotbalisté prvního tréninku po oslavách obávat nemusí.

Před tréninkem ještě potleskem přivítali plzeňskou přípravku, z níž každý malý žáček si chtěl plácnout s mistry. "Já chci Horviho," zajásal blonďatý klučina, když na něj přišla řada. Horváth byl chtěný, "placáka" musel dát většině kluků. Jen málo z nich si vybralo někoho jiného.

Pavel Horváth dorazil na první trénink plzeňských fotbalistů na skútru
Pavel Horváth dorazil na první trénink plzeňských fotbalistů na mopedu


A když na to došlo, tak pohroma... "Jéjda, to je blbý, Petržela tady není," krčil rameny kouč Vrba a snažil se malého chlapce utěšit. Poté se fotbalisté s přípravkou vyfotili a museli se rozloučit. "Tak čááu, Horvi," vykřiknul jeho nový kamarád.

Na hřišti si fotbalisté střihli klasické báčko na jeden dotek. Také se rozdělili na mladé a staré, přičemž tým, který prohrál, platil večer colu. No a hádejte, kdo platil? Horváth a spol.! Proti mladším spoluhráčům duel na polovinu hřiště nezvládli.

Pavel Vrba přichází na první trénink
Pavel Vrba přichází na první trénink


"Budete cvakat, připravte si peníze na jedenáct coca-col," oznamoval Vrba. "A nezapomeňte být v restauraci včas, jinak máte pozdní příchod za kilo," pohrozil na oko.

Ale co. Fotbalisté porážku vzali s úsměvem. "Nevadí, nebyl to mistrák," smál se David Limberský. "Stejně jsme pořád mistři," přitakali mu spoluhráči a hrdě ukazovali popsané ruce fixou: "Mistři ligy 2010/11."

"Moc nekoukejte, ještě se nemyli," bavil přítomné Horváth. "Ale já si oslavy taky užil. Domů jsem přijel až včera. Teda přijel... Manželka mě musela vyzvednou, posadit dozadu a zamknout dětský pojistky," vtipkoval.

Pak usedl na svůj skútr, nahodil ho a zase odjel. To byl trénink mistrů ze z Plzně.Jan Rezek zvolil motorizovanou koloběžku
Jan Rezek zvolil motorizovanou koloběžku


 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud