Řepka se rozloučil s Letnou, braly by ho České Budějovice
Jeho éra ve Spartě skončila. Byl jejím kapitánem, mužem, který jí vystřelil poslední ligový titul, ale také notorickým potížistou. Tomáš Řepka už dres Sparty oblékat nebude – co s ním však bude dál? Deník Sport oslovil všechny prvoligové kluby, z nich se na angažování stopera-drsňáka tváří pozitivně jen v Českých Budějovicích.
Podpisy stvrzující odchod Tomáše Řepky ze Sparty se definitivně objevily v úterý v poledne. "Vedení Sparty se dophodlo na ukončení spolupráce s Tomášem Řepkou," oznámil klub na internetových stránkách.
Kariéra jedné z nejvýraznějších postav ligy nyní stojí před rozcestníkem. Která šipka ukáže její další směr?
Jeden teoretický zájemce se najde – ten, který má s jedním vyhnancem ze Sparty velmi dobré zkušenosti... „Když sem přišel Karel Poborský, zvedly se návštěvy z dvou na pět tisíc,“ zamýšlí se generální manažer Dynama České Budějovice Jiří Kotrba.
HŘEBÍK? NEJDŘÍV VE STŘEDU |
Sparta ještě nemá realizační tým pohromadě. Podle očekávání měla oficiálně oznámit jeho nové složení dnes, ovšem podle informací deníku Sport k tomu dojde nejdříve zítra. |
„Takhle atraktivního hráče tu nemáme. Ale teď před svátky ho nechceme otravovat. A potom? Opakuju, je to pro nás zajímavý hráč.“
Je otázka, jak by se Řepka, který čeká přírůstek do rodiny, tvářil na dojíždění až na jih Čech. Ovšem pokud by chtěl ještě hrát českou první ligu, zřejmě nebude mít moc na výběr.
Nabídka ze zahraničí? Ta by ze stejného důvodu, kvůli vzdálenosti, musela být obzvlášť lákavá. A pak je tu ještě varianta konce kariéry...
Další informace najdete v úterním deníku Sport