13. července 2012 • 13:05

Ve Spartě bude bránit krajan Bonyho! Haška přesvědčil Simon Deli z Pobřeží Slonoviny

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Kadeřábek o finále Ligy mistrů: Přál bych to Liverpoolu, mohl bych říct, že nás vyřadil vítěz Kadeřábek o finále Ligy mistrů: Přál bych to Liverpoolu, mohl bych říct, že nás vyřadil vítěz
RENTGEN: Co musí Plzeň zlepšit před vstupem do Ligy mistrů? RENTGEN: Co musí Plzeň zlepšit před vstupem do Ligy mistrů?
VŠECHNA VIDEA ZDE

NOVÁ POSILA SPARTY | Dvacetiletý obránce Simon Deli absolvoval celou přípravu se sparťanským B-týmem. O svých kvalitách přesvědčil jak hlavního trenéra sparťanské rezervy Martina Haška, ale i členy sportovního vedení klubu, které nabídlo Simonovi tříletou smlouvu.Právě trenér Martin Hašek si nemohl výkony nadějného mladého stopera vynachválit. "V tréninku vypadá moc zajímavě. Uspěl i na funkčních testech, což u hráčů z Afriky nebývá úplně zvykem. Jeho rozehrávka je nadprůměrná," pěl ódy na adresu Deliho bývalý trenér hlavního mužstva.

Sparťané se radují z první branky
Sparťané se radují z první branky

Simon však již jedny testy v letenském klubu absolvoval. "Na zkoušce byl již před dvěma roky. Jelikož je v Pobřeží Slonoviny složitá situace a Simon měl i následné problémy s vízy, jeho přestup se nedotáhl," řekl hráčům agent Dalibor Lacina.

V současné době je však smlouva již podepsána. Simon bude tedy dalším hráčem z Pobřeží Slonoviny, který oblékne rudý dres Sparty.

"Simon Deli je dalším z následovníků Bonyho Wilfrieda, který v našem klubu zanechal hlubokou stopu," uvedl člen představenstva fotbalové Sparty Praha Jakub Otava.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze