Ve Spartě bude bránit krajan Bonyho! Haška přesvědčil Simon Deli z Pobřeží Slonoviny | iSport.cz
13. července 2012 • 13:05

Ve Spartě bude bránit krajan Bonyho! Haška přesvědčil Simon Deli z Pobřeží Slonoviny

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
TOP 5 extrémních sportů: sjezd aktivní sopky nebo skákání z útesu do moře
Co s ligou? LFA se bude řídit pokynem UEFA, aby se soutěže dohrály
VŠECHNA VIDEA ZDE

NOVÁ POSILA SPARTY | Dvacetiletý obránce Simon Deli absolvoval celou přípravu se sparťanským B-týmem. O svých kvalitách přesvědčil jak hlavního trenéra sparťanské rezervy Martina Haška, ale i členy sportovního vedení klubu, které nabídlo Simonovi tříletou smlouvu.



Právě trenér Martin Hašek si nemohl výkony nadějného mladého stopera vynachválit. "V tréninku vypadá moc zajímavě. Uspěl i na funkčních testech, což u hráčů z Afriky nebývá úplně zvykem. Jeho rozehrávka je nadprůměrná," pěl ódy na adresu Deliho bývalý trenér hlavního mužstva.

Sparťané se radují z první branky
Sparťané se radují z první branky

Simon však již jedny testy v letenském klubu absolvoval. "Na zkoušce byl již před dvěma roky. Jelikož je v Pobřeží Slonoviny složitá situace a Simon měl i následné problémy s vízy, jeho přestup se nedotáhl," řekl hráčům agent Dalibor Lacina.

V současné době je však smlouva již podepsána. Simon bude tedy dalším hráčem z Pobřeží Slonoviny, který oblékne rudý dres Sparty.

"Simon Deli je dalším z následovníků Bonyho Wilfrieda, který v našem klubu zanechal hlubokou stopu," uvedl člen představenstva fotbalové Sparty Praha Jakub Otava.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud