26. července 2012 • 16:02

FOTO: Slavia představila nové dresy. Sešívané, ale bez sponzora

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Brno - Plzeň: Čermák propálil vše, co mu stálo v cestě a posílá hosty do vedení 0:1! Brno - Plzeň: Čermák propálil vše, co mu stálo v cestě a posílá hosty do vedení 0:1!
SESTŘIH: Lipsko - Hoffenheim 2:5. Na destrukci se gólově podílel i Kadeřábek SESTŘIH: Lipsko - Hoffenheim 2:5. Na destrukci se gólově podílel i Kadeřábek
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalová Slavia ve čtvrtek ukázala fanouškům, v jakých dresech odehraje novou sezonu. "Ve stejném materiálu hraje anglická reprezentace," pochlubilo se vedení klubu.Slavia se při tvorbě nových dresů snažila, aby korespondovaly se 120. výročím založením klubu. Podle požadavků proto společnost Umbro navrhla desing, jež klub s nadšením schválil.

"Dresy jsou jen červeno-bílé, skutečně sešívané, jen číslo je modré," hlásil Martin Malík, člen představenstva.

Zároveň ale také postrádají logo sponzora, což je nejlukrativnější reklamní pozice a v jiných klubech celkem důležitý příjem. Ve Slavii nikoho takového zatím nenašli. Nikoho, kdo by splnil jejich finanční požadavky.

Tým Slavie Praha pro nadcházející ročník.
Tým Slavie Praha pro nadcházející ročník.

Témata:  sport, fotbal, Slavia, dresy
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze