26. července 2012 • 16:02

FOTO: Slavia představila nové dresy. Sešívané, ale bez sponzora

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Video zachránilo duel Slavie, sudí nezvládli čtyři penalty ZLATÁ PÍŠŤALKA: Video zachránilo duel Slavie, sudí nezvládli čtyři penalty
SE SIMONOU... Novináři si zatrénovali s hokejisty. Jak vzpomínají na své začátky? SE SIMONOU... Novináři si zatrénovali s hokejisty. Jak vzpomínají na své začátky?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalová Slavia ve čtvrtek ukázala fanouškům, v jakých dresech odehraje novou sezonu. "Ve stejném materiálu hraje anglická reprezentace," pochlubilo se vedení klubu.Slavia se při tvorbě nových dresů snažila, aby korespondovaly se 120. výročím založením klubu. Podle požadavků proto společnost Umbro navrhla desing, jež klub s nadšením schválil.

"Dresy jsou jen červeno-bílé, skutečně sešívané, jen číslo je modré," hlásil Martin Malík, člen představenstva.

Zároveň ale také postrádají logo sponzora, což je nejlukrativnější reklamní pozice a v jiných klubech celkem důležitý příjem. Ve Slavii nikoho takového zatím nenašli. Nikoho, kdo by splnil jejich finanční požadavky.

Tým Slavie Praha pro nadcházející ročník.
Tým Slavie Praha pro nadcházející ročník.

Témata:  sport, fotbal, Slavia, dresy
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze