8. srpna 2013 • 16:20

Slavný navrátilec Ujfaluši: Dopadne lépe než Berger nebo Baroš?

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Dojatý Štěpánek se loučil: Cenil si Agassiho, jen Mourinho chyběl! Dojatý Štěpánek se loučil: Cenil si Agassiho, jen Mourinho chyběl!
Skácelova poslední sezóna! Užívám si atmosféru, v kabině mládnu, říká Skácelova poslední sezóna! Užívám si atmosféru, v kabině mládnu, říká
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTO | Do české ligy už se vrátilo několik špičkových fotbalistů, kteří si udělali jméno v zahraničí. Někteří hráči se doma stali oporami a jejich příchod se tuzemským klubům vyplatil (Baroš), někdo měl naopak velkou smůlu (Jankulovski). Do jaké kategorie se zařadí Tomáš Ujfaluši, nová posila Sparty?Do české ligy se vraceli se zkušenostmi z velkých klubů, provázela je velká očekávání. Jenže ne vždy platí, že velké jméno = velké výkony. V galerii se podívejte na šest českých fotbalových osobností, které se vracely po zahraničních štacích domů.

Tomáš Řepka
Tomáš Řepka

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze