Řepka: Sparta a Ujfaluši? Zoufalci! Plzeň a Hubník je správný krok | iSport.cz
4. září 2013 • 13:45

Řepka: Sparta a Ujfaluši? Zoufalci! Plzeň a Hubník je správný krok

Autor: pan, iSport.cz
TOP VIDEA
Bohemians - Slavia: Šílené kiksy sešívané obrany potrestal Vodháněl, 1:0! Bohemians - Slavia: Šílené kiksy sešívané obrany potrestal Vodháněl, 1:0!
Opava - Plzeň: Kovařík našel Beauguela, ten se nemýlil ani podruhé, 0:2! Opava - Plzeň: Kovařík našel Beauguela, ten se nemýlil ani podruhé, 0:2!
VŠECHNA VIDEA ZDE

"Zoufalec dělá zoufalý čin." Tak Tomáš Řepka okomentoval nápad Sparty angažovat zkušeného Tomáše Ujfalušiho. Už zcela jiný názor má na novou posilu Plzně Romana Hubníka. "Patřil mezi nejlepší parťáky, s nimiž jsem v Česku hrál. Myslím si, že Roman je pro Plzeň dobrá volba," říká bývalý letenský kapitán.Před pár týdny se Tomáš Řepka pořádně pustil do pražské Sparty, které obrazně řečeno otřískal o hlavu angažování pětatřicetiletého bývalého kapitána národního týmu Tomáše Ujfalušiho.

"Tato děsivá, a opravdu musím říct děsivá informace, mě potkala na dovolené. Já tomu fakt nevěřil," okomentoval pro Týden krok českého vicemistra Řepka.

A pokračuje: "Začal jsem počítat, kolik mu je a jak dlouho nehrál, a pak se snažil přemýšlet, jakou cestou vlastně Sparta jde. Omlazuje, vyhazuje kozáky a najednou bum prásk a vezme pětatřicetiletého kluka," říká Řepka.

Krok Plzně s angažováním devětadvacetiletého bývalého hráče Herthy Berlín naopak za chybu rozhodně nepovažuje.  

"Měl jsem štěstí na parťáky, mívali dobrou rozehrávku, já to za ně čistil vzadu. Roman k nim rozhodně patřil. K tomu byl nebezpečný při útočných standardkách. Jsem přesvědčený, že Plzni pomůže," chválí svého bývalého spoluhráče ze Sparty.

Romana Hubníka Plzeň angažovala kvůli zranění obránců Radima Řezníka a především Mariána Čišovského, jehož absence se může protáhnout na několik týdnů. Z Herthy ho Plzeň získala zadarmo, s českým mistrem podepsal Hubník smlouvu do června 2014.

Tomáš Ujfaluši
Tomáš Ujfaluši

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud