Testovaní hráči ve Slavii vyhořeli. Šanci má jen odchovanec Arsenalu | iSport.cz
10. září 2013 • 10:40

Testovaní hráči ve Slavii vyhořeli. Šanci má jen odchovanec Arsenalu

Sergio Uyi za Slavii hrát nebude
TOP VIDEA
TOP 5 hráčů anglické historie: Ani Beckham, Gerrard či Lampard. Králem je legenda United TOP 5 hráčů anglické historie: Ani Beckham, Gerrard či Lampard. Králem je legenda United
Třinec - Vítkovice: Hrubec pohotově zasáhl lapačkou Třinec - Vítkovice: Hrubec pohotově zasáhl lapačkou
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ve fotbalové Slavii skončili všichni hráči, které pražský klub v minulých dnech a týdnech testoval. Zatímco o dalším působení anglického záložníka s kosovsko-albánskými kořeny Albana Bunjakua se ještě bude jednat, nigerijský obránce Sergio Uyi se vrátil do Itálie a pravý bek Martin Sus do Vlašimi. Kontrakt nebude nabídnut ani záložníkovi Marku Jarolímovi.Ze všech zkoušených hráčů se nejlépe uvedl odchovanec Arsenalu Bunjaku, jenž gólem přispěl k sobotní remíze 1:1 v přípravě s druholigovým Unionem Berlín.

V druhém poločase se představil i Uyi, ale svým výkonem nezaujal. "Na trénincích ani v přípravném zápase v Berlíně nás o svých kvalitách nepřesvědčil,“ uvedl na webu Slavie generální ředitel Jaromír Šeterle.

Bývalý slávistický záložník Jarolím s A-týmem trénoval od 25. srpna, ale sám se prý rozhodl do Německa neodjet. "Dohodli jsme se, že než se posuneme k dalším jednáním ohledně smlouvy, tak nastoupí do přípravného zápasu v Berlíně stejně jako ostatní hráči A-týmu i ti, které jsme testovali.

To byl i požadavek sportovního vedení, o kterém byl hráč informován. Marek Jarolím se rozhodl, že do Berlína na zápas nepojede, takže tím celou věc považujeme za uzavřenou,“ vysvětlil Šeterle.

Témata:  sport, fotbal, Slavia, posily
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud