Jakub Dvořák
29. prosince 2013 • 15:00

Vrátí se Jarolím zpátky domů? Trénovat by mohl v Mladé Boleslavi

Povede Jarolím Mladou Boleslav?
TOP VIDEA
Samková: Bylo to těžší než v Soči. Holky se hrozně zlepšily Samková: Bylo to těžší než v Soči. Holky se hrozně zlepšily
12. den na ZOH: Ester vs. Nagano, Češi vs. plexi, Fourcade vs. všichni 12. den na ZOH: Ester vs. Nagano, Češi vs. plexi, Fourcade vs. všichni
VŠECHNA VIDEA ZDE

Sedmapadesátiletý trenér Karel Jarolím, který ukončil svá zahraniční angažmá, by se mohl vrátit zpátky do české ligy a převzít fotbalisty Mladé Boleslavi po současném Ladislavu Minářovi. Ten by se měl věnovat dále již jen pozici sportovního ředitele a tým by podle informací iDnes.cz vedl právě Jarolím.Jarolím naposledy působil ve Spojených arabských emirátech, kde vedl klub Al Wahda. Má za sebou také angažmá v Saudské Arábii či ve slovenském Slovanu Bratislava. Největší úspěchy však slavil ve Slavii Praha, kde dokázal dvakrát vyhrát ligový titul a tým dovedl až do základní skupiny Ligy mistrů.

Jeho působení ve středočeském klubu naznačují i slova prezidenta Josefa Dufka. "Počkejte si do příštího týdne," řekl pro iDnes.cz. Nevyvrátil tak spekulace o návratu českého trenéra zpět do Gambrinus ligy. Zdroj iSport.cz blízký vedení středočeského klubu však naznačuje, že působení Jarolíma v Mladé Boleslavi není hotovou věcí.

Ladislav Minář se však o práci bát nemusí, údajně by se měl soustředit jen na práci sportovního ředitele. Za trenérskou změnou údajně stojí především slabá autorita v kabině.

Pro Jarolíma by angažmá v Boleslavi bylo zajímavé z důvodu, že by se zde potkal se svým synem Davidem Jarolímem, bývalým asistentem ze Slavie Petrem Vrabcem či obráncem Radkem Dosoudilem, kterého vedl ve Slavii i ve Slovanu Bratislava.

 

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze