Stihne zraněný Krejčí šlágr s Plzní? S týmem ještě netrénoval | iSport.cz
6. března 2014 • 14:55

Stihne zraněný Krejčí šlágr s Plzní? S týmem ještě netrénoval

Autor: pj
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Sparťané regenerovali po zápase. Kotal chválil hřiště, Rosický pozoroval
Jágr varuje: Jestli současná opatření budou pokračovat, sport skončí!
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Důležitá otázka fotbalové Sparty zní: stihne Ladislav Krejčí utkání jara? Vyšetření neprokázalo trhlinu v zadním stehenním svalu, nicméně s týmem od svého zranění ještě netrénoval. Klíčový hráč letenské sestavy se připravuje individuálně a pod dozorem lékařů, fyzioterapeutů i kondičních trenérů podstupuje intenzivní rehabilitaci.„S Láďou Krejčím pracuje celý zdravotní tým, má individuální program. S týmem se ještě nepřipravoval. Ale uvidíme, jaký bude vývoj je stavu zítra a pozítří. Všichni si přejeme, aby se dal do pořádku a byl na nedělní zápas připravený,“ uvedl Vítězslav Lavička na tiskové konferenci.

Ladislav Krejčí těsně po zranění v utkání s Brnem.Ladislav Krejčí těsně po zranění v utkání s Brnem.Foto Michal Beránek (Sport)
Nasadit Krejčího za každou cenu ale odmítá s ohledem na jeho zdraví. „Nedoléčený na hřiště nepůjde. Nechceme riskovat. V takovém případě máme připravené některé varianty, jak si poradit bez jeho účasti,“ řekl letenský kouč.

Jaké varianty měl na mysli? Na Krejčího pozici může nasadit Tomáše Přikryla nebo jednoho ze středních záložníků. Například proti Bohemians 1905 se na křídlo vysouval Josef Hušbauer, byť na opačné straně. „Vyjmenoval jste je,“ usmál se Lavička na redaktora Sportu.

Zároveň ale zdůraznil, že reálná šance Krejčího zotavení pořád existuje. Především díky tomu, že sonografická vyšetření neprokázala závažnější porušení zadního stehenního svalu. „Trhlina tam není, to je dobrá zpráva,“ dodal.

Utkání jara, které se hraje v neděli od 20:00, budeme na iSport.cz sledovat v podrobné ONLINE reportáži.

Absence před šlágrem jara Sparta - Plzeň

Vstoupit do diskuse
0

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud