29. září 2014 • 14:30

ZNÁMKOVÁNÍ: Útok Teplic demoloval Slovácko, řádili i střelci Dukly

Autor:
TOP VIDEA
Belgický novinář o posile, která míří do Sparty: Stanciu byl v Anderlechtu flop Belgický novinář o posile, která míří do Sparty: Stanciu byl v Anderlechtu flop
Liberec - Litvínov: Kantor vypěnil a hokejka letěla vzduchem Liberec - Litvínov: Kantor vypěnil a hokejka letěla vzduchem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Do poslední matičky rozebírali fotbalsité Teplic v devátém kole Synot ligy obranu Slovácka, které sázeli jeden hezčí gól než druhý. Litsingi a Nivaldo si za svoje představení vysloužili od redaktora Sportu Jana Podroužka osmičku. V podobném duchu řádili forvardi Dukly proti Jihlavě. Totálně naopak vyhořela defenziva Slovácka, jejíchž hned pět hráčů si za svůj výkon vysloužilo podprůměrnou trojku.Na známkování všech hráčů v uplynulém devátém kole se podívejte v našem přehledu.

Teplice - Slovácko
Teplice - Slovácko

Stupnice hodnocení hráčů: 1 - katastrofální, 2 - mizerný, 3 - slabý, 4- podprůměrný, 5 - průměrný, 6 - dobrý, 7 - velmi dobrý, 8 - výborný, 9 - excelentní, 10 - mimořádně vynikající.

Stupnice hodnocení fanoušků: 1 - je tady někdo?!, 2 - mrtvý stadion, 3 - turnaj v šachu, 4 - unaveni pivem, 5 - tichá podpora, 6 - ...jen když kape, 7 - rockový fesťák, 8 - bengááááál, 9 - jako v Argentině, 10 - peklo na zemi.

KOMPLETNÍ SESTŘIH: Dukla Praha - Vysočina Jihlava 4:1

KOMPLETNÍ SESTŘIH: Teplice - Slovácko 4:0

KOMPLETNÍ SESTŘIH: Slavia Praha - Sparta Praha 0:2

KOMPLETNÍ SESTŘIH: Hradec Králové - Jablonec 0:2

KOMPLETNÍ SESTŘIH: Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň 2:3

KOMPLETNÍ SESTŘIH: České Budějovice - Příbram 0:3

KOMPLETNÍ SESTŘIH: Baník Ostrava - Bohemians 1905 1:0

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze