29. září 2014 • 14:30

ZNÁMKOVÁNÍ: Útok Teplic demoloval Slovácko, řádili i střelci Dukly

Autor:
TOP VIDEA
Legendární Hašek o Francouzovi: Vždycky se mi líbilo, jak chytá Legendární Hašek o Francouzovi: Vždycky se mi líbilo, jak chytá
SESTŘIH LA LIGY: Leganés - Real Madrid 1:3. Hosté poskočili na třetí místo i bez Ronalda SESTŘIH LA LIGY: Leganés - Real Madrid 1:3. Hosté poskočili na třetí místo i bez Ronalda
VŠECHNA VIDEA ZDE

Do poslední matičky rozebírali fotbalsité Teplic v devátém kole Synot ligy obranu Slovácka, které sázeli jeden hezčí gól než druhý. Litsingi a Nivaldo si za svoje představení vysloužili od redaktora Sportu Jana Podroužka osmičku. V podobném duchu řádili forvardi Dukly proti Jihlavě. Totálně naopak vyhořela defenziva Slovácka, jejíchž hned pět hráčů si za svůj výkon vysloužilo podprůměrnou trojku.Na známkování všech hráčů v uplynulém devátém kole se podívejte v našem přehledu.

Teplice - Slovácko
Teplice - Slovácko

Stupnice hodnocení hráčů: 1 - katastrofální, 2 - mizerný, 3 - slabý, 4- podprůměrný, 5 - průměrný, 6 - dobrý, 7 - velmi dobrý, 8 - výborný, 9 - excelentní, 10 - mimořádně vynikající.

Stupnice hodnocení fanoušků: 1 - je tady někdo?!, 2 - mrtvý stadion, 3 - turnaj v šachu, 4 - unaveni pivem, 5 - tichá podpora, 6 - ...jen když kape, 7 - rockový fesťák, 8 - bengááááál, 9 - jako v Argentině, 10 - peklo na zemi.

KOMPLETNÍ SESTŘIH: Dukla Praha - Vysočina Jihlava 4:1

KOMPLETNÍ SESTŘIH: Teplice - Slovácko 4:0

KOMPLETNÍ SESTŘIH: Slavia Praha - Sparta Praha 0:2

KOMPLETNÍ SESTŘIH: Hradec Králové - Jablonec 0:2

KOMPLETNÍ SESTŘIH: Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň 2:3

KOMPLETNÍ SESTŘIH: České Budějovice - Příbram 0:3

KOMPLETNÍ SESTŘIH: Baník Ostrava - Bohemians 1905 1:0

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze