Ilona Kolářová
7. června 2013 • 12:28

Ani já nechci, aby fotbal ovládali kmotři, má jasno biker Kulhavý

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
PRVNÍ DOJEM: Jágr v kondici, Kladno jede. Smoleňák vzýval pána z Vysočiny
Samek o Slavii a italském trápení: Těžký půlrok. Řešil se návrat do Česka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Čerstvě se do řad známých signatářů výzvy Deníku Sport Dejme kmotrům červenou přidal i olympijský vítěz a mistr světa, biker Jaroslav Kulhavý. Ačkoli není zanícený fotbalový fanda, pod výzvu se podepsal. „Když jsem si na webu iSport.cz v klidu pročetl jednotlivé body, řekl jsem si, že by to měl podpořit každý, komu není český vrcholový sport, v tomto případě fotbal, lhostejný. Jsem každopádně proti tomu, aby ho ovládali kmotři, kterým jde jen o vlastní prospěch a peníze a ne o sport jako takový.“S blížící se valnou hromadou fotbalového svazu přibývají podpisy pod výzvou deníku Sport „Dejme kmotrům červenou“ raketovým tempem. Dnes po poledni jich je už přes 15 tisíc! Fanoušky dorazilo to, že do vedení českého fotbalu míří estébák Roman Berbr, přitom delegátům valné hromady, kteří ho budou v sobotu volit, to ani trochu nevadí. A Miroslav Pelta navrch přiznal, že je před volbami v rukou tohoto šíbra...

Směr, který jde v současnosti český fotbal, se nelíbí ani slavným olympionikům. Sedminásobná olympijská vítězka Věra Čáslavská podepsala výzvu mezi prvními. „Korupce je jednoznačně závažný společenský problém. Fotbal ho však bohužel ignoruje, mimo jiné proto, že v posledním období nechává ve významných fotbalových pozicích působit osoby spjaté s korupčním prostředím,“ myslí si bývalá gymnastka.

Vstoupit do diskuse
0

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.

Fotbal dnes * Evropská liga * Slavia - AC Milán v TV * Liverpool - Sparta v TV

Články odjinud


Články odjinud