Vzkaz házenkářů na EURO: Hrajte hlavou, srdcem, dejte do toho koule! | iSport.cz
16. června 2012 • 05:00

Vzkaz házenkářů na EURO: Hrajte hlavou, srdcem, dejte do toho koule!

Autor: koš, spo
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Nečekaná erotika na tribunách a dýmovnice jsou zpátky!
Sparťanské legendy přišly popřát Jiřímu Novotnému k padesátinám
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Dnes je čeká od 16 hodin v Pardubicích (od 16 hodin na ČT4) klíčová bitva s Ruskem v kvalifikaci o mistrovství světa. Přesto si čeští házenkáři našli čas, aby povzbudili fotbalisty, jimž jde ve stejný den v duelu s Polskem o postup ze základní skupiny EURO. Jak vyjádřili podporu? Natočili vtipné televizní spoty, kde radí kolegům, ať dají do hry hlavu, srdce a ať také „mají koule“.Čeští házenkáři před klíčovou bitvou o mistrovství světa s Ruskem myslí i na fotbalový tým na EURO. Ten se jen o pár hodin později než oni utká o postup ze skupiny s Polskem.

Pro povzbuzení parťáků proto natočili vtipný spot, který vysílá ČT4. A co že video nabízí? Reprezentanti kolegům vzkazují, ať do hry dají srdce, hlavu, ale i „koule“.

V nápaditém klipu hraje největší hvězda výběru Filip Jícha, veterán Jan Filip, brankář Petr Štochl a opora na křídle Karel Nocar.

„Máme v týmu spoustu Plzeňáků. Stejně jako česká fotbalová reprezentace. Je tudíž jasné, že kluci hodně fandí. O pomstě za porážku na EURO bych ale nemluvil. Nejlepší bude, když Rusy vyřadíme a fotbalisté remizují s Polskem a postoupí,“ řekl slovenský kouč národního mužstva Martik Lipták.

Polanski věří, že polský tým přes Čechy postoupí do čtvrtfinále
Polanski věří, že polský tým přes Čechy postoupí do čtvrtfinále

Vstoupit do diskuse
0
Skupina A
Články odjinud


Články odjinud