Chystá se poslední zápas Milana Baroše? Nedivil bych se, říká Sivok | iSport.cz
16. června 2012 • 13:20

Chystá se poslední zápas Milana Baroše? Nedivil bych se, říká Sivok

Autor: Ondřej Michálek
TOP VIDEA
Kladno - Sparta: Jágr si vzal puk za bránou a dostal ho za Machovského, 3:2
KARLOS SHOW: O hokejových b(p)itkách a síle mysli. Kouč Jelínek vs. nevěřící Vémola
VŠECHNA VIDEA ZDE

Říkalo se před odjezdem do Polska – a vlastně už mnohem dřív: Přijde chvíle Milana Baroše (30), toho bouráka z EURO 2004. Dá hattrick a zase bude slavný. Je nejvyšší čas! Čím víc na něj lidi pískají, tím afektovaněji ho spoluhráči brání.879570:full:true:true:true

„Nedává góly, ale váže spoluhráče, odvádí obrovskou práci,“ říká Tomáš Hübschman, jako by to stačilo. „Věřím, že dá gól Polákům,“ přisadí si David Limberský.

„Je šílené, jak na něj lidi pískají. On je trochu masochista, dokonce je schopný o tom i vtipkovat. Ale nedivil bych se mu, kdyby to po šampionátu zabalil,“ řekl jeho spolubydlící Tomáš Sivok.

O Milanově konci v reprezentaci se mluví dlouho. Baroš to nepotvrdil ani nevyvrátil , jak má ve zvyku: Škoda slov pro ty, kteří ho »nemají rádi«.

Když na internetu fanoušci volí sestavu, cpou do ní jiné. Ve většině by to uvítali. Útočník M. B. totiž občas vypadá jako staré (a pořád hezké, řeknou ženy) embéčko v souboji proti nadupanému superbu.

Přesto je pro Bílka pořád číslo jedna. Ale ať je jaký chce, nezaslouží si pískot při derniéře, pokud dnes nastoupí! Proč? Třeba právě za zásluhy.

Můžeme od kluků, kteří mají kabelky, chtít na hřišti tvrdou a důraznou hru?
Můžeme od kluků, kteří mají kabelky, chtít na hřišti tvrdou a důraznou hru?

 
Skupina A
Články odjinud


Články odjinud