Petr Jiráček je největší hvězdou českých fotbalistů na EURO 2012 | iSport.cz
17. června 2012 • 12:00

Petr Jiráček je největší hvězdou českých fotbalistů na EURO 2012

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Terminátor v karanténě nelení. Trénuje třikrát denně a shání obří ledovač
Nejlepší sportovní dokumenty: Senzace o Naganu, skvělý pohled na Sennu a F1
VŠECHNA VIDEA ZDE

HRDINA UTKÁNÍ ČESKO-POLSKO | Ještě před dvěma roky ho nikdo neznal a hrál fotbal v Sokolově. V současné době je Petr Jiráček pro českou fotbalovou reprezentaci nepostradatelnou součástí. Jeho branky rozhodují o úspěchu českého výběru.Když v odvetě baráže proti Černohorcům trefil České republice postup na EURO, mluvil o životní trefě. Na gól Petra Jiráčka se podívejte zde»

Jenže on těchto "životních" branek dal za poslední půl rok více. Češi do Eura nevstoupili dobře a po debaklu od Ruska jim věřil málokdo.

Byl to opět Petr Jiráček, který dal Česku v utkání proti Řecku naději a věděl, že jeho gól potřeboval pro sebevědomí on sám, ale hlavně celý tým. Zde je jeho rozhovor po utkání s Řeckem»

Poslední "životní" gól trefil Petr Jiráček v posledním zápase skupiny A. Jeho branka rozhodla o senzačním postupu českých fotbalistů do čtvrtfinále evropského šampionátu»

K jeho výkonům se vyjádřilo mnoho českých i zahraničních odborníků. Co o něm řekla legenda francouzského fotbalu Patrick Vieira, si můžete přečíst zde»

Petr Jiráček ve vítězné euforii s Milanem Barošem po vítězné brance proti Polsku
Petr Jiráček ve vítězné euforii s Milanem Barošem po vítězné brance proti Polsku

Vstoupit do diskuse
0
Skupina A
Články odjinud


Články odjinud