28. května 2016 • 14:02

Obránce Kadlec je v Rakousku! Reprezentace čeká už jen na Pudila

Autor:
TOP VIDEA
Přestupová sága je u konce, Stanciu je v Praze. Vítali ho agenti Přestupová sága je u konce, Stanciu je v Praze. Vítali ho agenti
Rada: Poháru klademe velkou váhu. Těší mě, že Pernica ještě zůstane Rada: Poháru klademe velkou váhu. Těší mě, že Pernica ještě zůstane
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalová reprezentace je na soustředění v Rakousku už téměř kompletní, k týmu se připojil i Michal Kadlec. Trenér Pavel Vrba tak už čeká jen na Daniela Pudila, který dnes hraje se Sheffieldem Wednesday o postup do Premier League. Hráči v sobotu lehce trénovali a regenerovali po páteční výhře 6:0 nad Maltou."Michal přijel v pátek večer. Teď už čekáme jen na Dana, který přijede až na závěr soustředění. Uvidíme, jestli stihne zápas s Ruskem. Spíše se zapojí až pak," řekl asistent trenéra Karel Krejčí.

Češi původně odjížděli ve středu do Kranzachu bez čtyř hráčů. Marek Suchý s Tomášem Vaclíkem se k týmu připojili ve čtvrtek večer po zisku titulu s Basilejí. V pátek večer dorazil i Kadlec, který ještě o den dříve absolvoval s Fenerbahce finále tureckého poháru. V sobotu už s týmem normálně trénoval stejně jako Bořek Dočkal, který zápas s Maltou vynechal kvůli doléčování zranění.

Vrba: Plašila nemá spousta lidí v lásce, ale pro nás je strašně důležitý

"Nechtěli jsme riskovat, že by si zranění obnovil. V tréninku už žádné omezení nevidím," prohlásil Krejčí. "Pozápasový trénink byl nejprve v režii kondičního trenéra a pak se to rozdělilo podle minutáže," dodal.

Odpoledne mají hráči volno, aby se mohli věnovat rodinám, zatímco realizační tým bude ještě rozebírat zápas s Maltou. Večer pak budou společně sledovat finále Ligy mistrů, ve kterém se utkají Real Madrid s Atléticem Madrid. Tedy dva španělské celky s hráči, kteří budou prvními soupeři Čechů na mistrovství Evropy.

Čech: Rekord? Možná se na něj podívám, až skončím s fotbalem

Obránce české reprezentace Pavel Kadeřábek v debatě s kapitánem Tomášem Rosickým.
Obránce české reprezentace Pavel Kadeřábek v debatě s kapitánem Tomášem Rosickým.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze