Otevírá se fanzóna pro EURO! S přenosy, Leošem Marešem i vstupem zdarma | iSport.cz
10. června 2016 • 15:05

Otevírá se fanzóna pro EURO! S přenosy, Leošem Marešem i vstupem zdarma

Autor: iSport.cz
V pátek se otevřou brány Hyundai Czech Fan Parku
TOP VIDEA
Trpišovský po prohře: Stancia by chtěl každý trenér. Odejde Stoch do Řecka? Trpišovský po prohře: Stancia by chtěl každý trenér. Odejde Stoch do Řecka?
INSIDER: Mají oslabené Češky šanci na medaili na ME v basketbalu? Kdo bude oporou? INSIDER: Mají oslabené Češky šanci na medaili na ME v basketbalu? Kdo bude oporou?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Má to být oáza fotbalových fanoušků. Hyundai Czech Fan Park ve Žlutých lázních bude největší oficiální fanzóna české reprezentace.V Praze u Vltavy se dočkáte nejen přenosů z jednotlivých zápasů, ale také na vás čeká hudební produkce, atrakce a mnoho další zábavy pro návštěvníky všech věkových kategorií. Navíc se vstupem zdarma. Unikátní projekt otevře brány ve stejný čas jako samotný šampionát, tedy 10. června, kdy je v plánu „francouzský den“.

Tematických večerů je v průběhu celého Fan Parku, který bude trvat až do 10. července, připraveno hned několik. Anglický, český, německý, slovenský či italský den v sobě ponesou jak příchuť fotbalového duelu dané země, tak kulturní či kulinářský zážitek.

Pokud vás nezláká fotbal, může to být pro vás takový hudební festival. Na pódiu totiž vystoupí Iva Frühlingová, Žlutý pes, Xindl X, Michal Hrůza, Dara Rolins, Slza, Wohnout, Jelen či Yoyo Band. Kapacita areálu je maximálně 12 tisíc návštěvníků. „Víc jich tam snad nebude. To by byl masakr,“ vtipkoval moderátor Leoš Mareš, který bude přítomen ve fanzóně na duely Česka s Chorvatskem a Tureckem.

Více o EURO 2016 čtěte zde>>>

 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud