11. července 2016 • 19:47

Dojemný závěr EURO. Portugalský klučina utěšoval plačícího Francouze

Autor:
TOP VIDEA
SESTŘIH: Bayern Mnichov - Brémy 4:2. Favorit skolil Pavlenkův tým až v závěru utkání SESTŘIH: Bayern Mnichov - Brémy 4:2. Favorit skolil Pavlenkův tým až v závěru utkání
Sáblíková po bronzu: Uspěchávala jsem to, ke konci se mi to trošku vymstilo Sáblíková po bronzu: Uspěchávala jsem to, ke konci se mi to trošku vymstilo
VŠECHNA VIDEA ZDE

Skvělé akce, parádní góly, radost, ale i smutek, to všechno přineslo letošní fotbalové EURO. Možná ten nejsilnější okamžik se ovšem odehrál po skončeném finále mezi Portugalskem a domácí Franci (1:0 po prodloužení). Smutný fanoušek Galského kohouta dal průchod emocím a po prohře svého týmu plakal. Toho si všiml mladičký fanoušek Portugalska a snažil se svého „soka“ uklidnit.Během EURO došlo k násilným střetům mezi fanoušky. Ale Portugalci a Francouzi ukázali pravý smysl fotbalu a sportu všeobecně. Společně sledovali finále mistrovství Evropy ve fanzoně a společně sdíleli radost i smutek.

Kamery tak mohly zachytit velmi dojemnou chvilku. Jeden z fanoušků domácí Francie těžce nesl prohru těsně před vrcholem a po závěrečném hvizdu rozhodčího se rozplakal.

Jeho neštěstí nenechalo chladným klučinu v opačných barvách. Mladičký fanoušek Portugalska se snažil všemi způsoby uklidnit francouzského nešťastníka. Podal mu svou dětskou ruku a několikrát ho objal.

Fanoušek Francie krásné gesto ocenil zdviženým palcem. Dojemná chvíle oslnila celý fotbalový svět a šlo o možná nejdůstojnější zakončení letošního fotbalového EURO.

VIDEO: Mladíček v portugalském dresu utěšoval Francouze

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze