EURO 2020 | iSport podcast: Je česká reprezentace nejsilnější od EURO 2004? | iSport.cz
18. listopadu 2019 • 16:00

iSport podcast: Je česká reprezentace nejsilnější od EURO 2004?

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
iSport podcast: Zahrála Sparta proti Boleslavi nejlépe pod Jílkem? A je závislá na Kangovi? iSport podcast: Zahrála Sparta proti Boleslavi nejlépe pod Jílkem? A je závislá na Kangovi?
Flek přišel o Moskvu, nahradí ho Lenc. Přenese si Gulaš pohodu z ligy i do nároďáku? Flek přišel o Moskvu, nahradí ho Lenc. Přenese si Gulaš pohodu z ligy i do nároďáku?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Česká reprezentace splnila svůj nejdůležitější cíl a postoupila na Euro 2020. Co bylo klíčem pro úspěšnou kvalifikaci? Byl úspěch závislý na výkonnostním vzestupu Slavie, nebo mu dokázal Jaroslav Šilhavý vtisknout prvky, bez kterých by se neobešel? V novém díle iSport podcastu jsme se podívali i na to, co jsou hlavní přednosti a slabiny českého národního týmu, zda je reprezentace nejsilnější od památného Eura 2004, ale také jestli by realizační tým a vedení českého týmu měly uvažovat nad tím, jestli by mělo smysl oslovit ke spolupráci do pozice asistenta někoho z trenérského štábu ve Slavii.Nejen reprezentační úspěch je ale tématem nového iSport podcastu s Janem Podroužkem a na telefonu Radkem Špryňarem přímo ze Sofie po posledním zápase kvalifikace v Bulharsku. Zhodnotili jsme také třicet svobodných let českého fotbalu – daří se mu lépe nebo hůře než v roce 1989? V čem zaspal a může ještě dohnat evropskou elitu?

Všechny díly iSport podcastu najdete na iSport.cz/podcasty. Odebírejte podcast na YouTube kanálu deníku Sport, ale také ve všech podcastových aplikacích včetně Youradio, iTunes nebo Spotify.

0:00 Co dal trenér Šilhavý českému týmu kromě přijetí úspěšného slávistického jádra?

8:20 Co byl hlavní klíč ke kvalifikaci na Euro? A co je největší slabina českého týmu?

20:49 Proč Češi dopustili blamáž v Bulharsku?

28:46 Je dnešní reprezentace nejsilnější od Eura 2004? A má smysl mít asistenta ze Slavie?

41:00 Je dnes český fotbal v lepším stavu než v roce 1989?

 

EURO 2020 - Mistrovství Evropy ve fotbale

Los EURO 2020 Kompletní program Postup na EURO: Česko - Kosovo 2:1 Kvalifikace EURO 2020 Stadiony a města Oficiální míč Vstupenky

Mistrovství Evropy ve fotbale bude v roce 2020 ve znamení dvanáctek. Proběhne od 12. června do 12. července ve 12 zemích a 12 městech. Semifinále a finále bude hostit londýnské Wembley. Poprvé v historie EURO bude součástí všech utkání videorozhodčí.

FORTUNA:LIGA 2019/2020 Liga mistrů 2019/2020 Slavia v Lize mistrů

Skupina A
Články odjinud


Články odjinud