EURO 2021 | iSport podcast: Byla ostuda prohrát v Kosovu? Porazí Češi Černou Horu? | iSport.cz
9. září 2019 • 18:07

iSport podcast: Byla ostuda prohrát v Kosovu? Porazí Češi Černou Horu?

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Real - Šachtar Doněck 2:3. Ostuda bílého baletu, hosté vyhráli s náhradníky
KARLOS SHOW: Baník, pi*o! Ruda z Ostravy bavil s Kadlecem a Matějovským
VŠECHNA VIDEA ZDE

Skvělý začátek, o to tvrdší náraz na dno. Česká fotbalová reprezentace nečekaně prohrála v Kosovu a výrazně si zkomplikovala cestu na Euro 2020. Jak zásadní je úder od soupeře, který se měl řadit k nejslabším, najednou je z něj ale těžký protivník, který neprohrál patnáctkrát za sebou? Šlo ze strany národního týmu o ostudný výkon a jak to, že Češi prohráli?Podívejte se na videočást iSport podcastu, celou audiodebatu i o tom, jestli dnes má česká jednadvacítka nejlepší generaci za poslední roky, co by měl trenér Šilhavý změnit do utkání proti Černé Hoře, a jestli vsázet na jiné stopery, najdete na stránce iSport.cz/podcasty či ve všech podcastových aplikacích včetně Youradio, iTunes či Spotify a na našem YouTube kanálu Deník Sport.

Odebírejte iSport PODCAST:
SPOTIFY * PLAYER FM * RSS iTunes

 

Vstoupit do diskuse
0

EURO 2021 - Mistrovství Evropy ve fotbale

Los EURO 2021 Kompletní program Postup na EURO: Česko - Kosovo 2:1 Kvalifikace EURO 2021 Stadiony a města Oficiální míč Vstupenky

Mistrovství Evropy ve fotbale proběhne v roce 2021 od 11. června do 11. července ve 12 zemích a 12 městech. Semifinále a finále bude hostit londýnské Wembley. Poprvé v historie EURO bude součástí všech utkání videorozhodčí. Původní EURO 2020 muselo být kvůli koronaviru odloženo na rok 2021.

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz

 

Skupina A
Články odjinud


Články odjinud