12. června 2015 • 04:50

ANKETA: V útoku vede Škoda! Vyberte sestavu Česka proti Islandu

Autor:
Milan Škoda, Tomáš Necid, nebo Václav Kadlec? Kdo by měl podle vás dostat šanci na hrotu českého útoku v zápase proti Islandu?
TOP VIDEA
SESTŘIH: Frankfurt - Lipsko 2:1. Eintracht otočil během čtyř minut SESTŘIH: Frankfurt - Lipsko 2:1. Eintracht otočil během čtyř minut
TIKI-TAKA: Valentýn? Šmicer koukal s manželkou na Ligu mistrů TIKI-TAKA: Valentýn? Šmicer koukal s manželkou na Ligu mistrů
VŠECHNA VIDEA ZDE

Trenér české fotbalové reprezentace Pavel Vrba musí řešit před kvalifikačním zápasem na půdě Islandu více otázek, než kdy jindy. Koho postaví do útoku místo zraněného Davida Lafaty? V jakém složení bude záloha? Jakou základní sestavu byste poslali na hřiště vy, to můžete ukázat v anketě iSport.cz.Největším otazníkem je, kdo nastoupí na hrotu útoku. Ve všech dosavadních kvalifikačních zápasech pod Vrbou to byl Lafata. Ten je ale nyní zraněný. Na svou šanci čeká trojice Tomáš Necid, Václav Kadlec a Milan Škoda.

Zajímavé bude ovšem také sledovat složení zálohy. Jisté místo mají pouze Vladimír Darida a kapitán Tomáš Rosický. V jakém složení byste ve Vrbově kůži poslali tým na hřiště? Hlasujte v anketě.

Hlasování skončilo

V této anketě jste mohli hlasovat od 11. června 2015 20:30 do 12. června 201520:45


Brankáři
Obránci
Záložníci
Útočníci

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze