11. října 2015 • 14:23

Dočkal vykartovaný, Lafata zraněný. Vrba dá šanci Necidovi se Škodou

Autor: ,
Český útočník David Lafata bude reprezentaci scházet kvůli zranění.
TOP VIDEA
Pokorný: Byli bychom srabi, kdybychom se nepokusili o titul Pokorný: Byli bychom srabi, kdybychom se nepokusili o titul
Rozesmátá Sáblíková po úspěšném návratu: Děsně jsem se bála propadáku Rozesmátá Sáblíková po úspěšném návratu: Děsně jsem se bála propadáku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Česká fotbalová reprezentace dnes odletí ke kvalifikačnímu utkání s Nizozemskem jen s 21 hráči. Na palubě letadla nebudou lehce zraněný David Lafata ani Bořek Dočkal, který nasbíral tři žluté karty a v Amsterdamu nesmí nastoupit. ČTK o tom informoval tiskový mluvčí reprezentace Ondřej Lípa.Trenér Pavel Vrba tak vedle nejlepšího českého střelce v kvalifikaci Dočkala přišel také o nejčastěji nasazovaného útočníka. Lafata odehrál celé sobotní utkání s Tureckem, odnesl si však z něj lehčí zdravotní potíže, a proto dostal volno na zotavení. V útoku by měl dostat šanci Tomáš Necid či Milan Škoda.

Reprezentanti dnes dopoledne absolvovali na Strahově regenerační trénink, odpoledne se pak letecky přesunou do Amsterdamu, kde je v úterý čeká od 20:45 poslední utkání v kvalifikaci. Češi už mají postup na mistrovství Evropy jistý, Nizozemsko musí vyhrát, aby si udrželo naději na baráž.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze