HODNOCENÍ po Maltě: Nejlepší byl Limberský, nezklamali Čech ani Pekhart | iSport.cz
Karel Häring
13. října 2012 • 09:34

HODNOCENÍ po Maltě: Nejlepší byl Limberský, nezklamali Čech ani Pekhart

TOP VIDEA
Teplice - Sparta: Řezníček obírá Letenské o body! V závěru srovnává z dorážky na 1:1 Teplice - Sparta: Řezníček obírá Letenské o body! V závěru srovnává z dorážky na 1:1
TOP góly 13. kola: Kalabiškova raketa nebo Schranzův růžek TOP góly 13. kola: Kalabiškova raketa nebo Schranzův růžek
VŠECHNA VIDEA ZDE

ČEŠI POD LUPOU | Uf, to je úleva! Česká reprezentace splnila první část svého úkolu a v kvalifikaci na mistrovství světa si po výhře 3:1 nad Maltou připsala první tři body. A co víc, úspěšný večer navíc podtrhl střelec vítězného gólu Tomáš Pekhart, který se konečně dočkal první trefy v národním dresu. Nejlépším hráčem zápasu byl David Limberský, kterému zdatně sekundovali Pekhart, Čech, Theo nebo Sivok.Petr ČECH 6
První střela mezi tyče hned znamenala gól, ale s Briffovou ránou mohl těžko něco dělat, maltský záložník to trefil perfektně. Zbytek zvládl s přehledem, na konci chytil penaltu.

Tomáš SIVOK 6
Zápas zvládl s větším přehledem než jeho kolega ze stoperské dvojice. Nekazil v rozehrávce, snažil se obranu jako tradičně dirigovat.

David LIMBERSKÝ 7
Nejlepší z českých hráčů. Potvrdil, že si věří, s balonem se nebojí. Snažil se hledat spoluhráče za obranou soupeře. Krásným centrem našel hlavičku Gebre Selassieho, podílel se i na druhé trefě.

Tomáš HÜBSCHMAN 6
V první půli měl víc práce, než čekal, protože Malťané se neuchylovali jen k odkopům a několikrát zahrozili brejky, při nichž musel pomáhat.
Michal KADLEC 4
V úvodu si nejdřív v běžeckém sprintu poradil s Mifsudem, jenže inkasovaný gól z 37.minuty jde především na jeho vrub. Balon, který měl na noze, neodkopl.

Jaroslav PLAŠIL 5
V první půli to rozhodně nebylo ono, navíc se přimotal k inkasované brance. Po změně stran hru zpřesnil, což potvrdil i přihrávkou na Rezkův gól.

Tomáš PEKHART 6
Tak se dočkal. Po 680 minutách v reprezentaci se poprvé trefil. Za snahu si gól zasloužil, prosadil se po pro něj typické akci. Na jeho hře ale bylo dlouho znát, že není v úplné pohodě.

Theodor GEBRE SELASSIE 6
Nebyl tak aktivní jako z levé strany Limberský, ovšem náběh na centr svého parťáka z levé strany načasoval perfektně. V druhé půli odvedl spolehlivý výkon.

František RAJTORAL 4
V soutěžním utkání nastoupil v základní sestavě národního týmu poprvé a nepůsobil tak dravým a přímočarým dojmem jako v dresu Plzeně. I proto šel ze hřiště jako první.

Jan REZEK 5
Z Kypru šly o jeho formě dobré zvěsti, nicméně to v Plzni včera dlouho nepotvrzoval. Do koncovky se dostával minimálně, nakonec se ale střelecky prosadil.

Petr JIRÁČEK 5
Poprvé od své premiéry v národním týmu nastoupil na levém kraji zálohy. Je poznat, že není v někdější formě, míče mu občas uskakovaly. Dojem vylepšil centrem na Pekhartův gól.

Vladimíra Daridu se snaží zastavit Luke Dimech
Vladimíra Daridu se snaží zastavit Luke Dimech

 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud