MS 2018 fotbal | Sterlingův samopal na noze?! V Anglii kritizují i brání tetování hvězdy | iSport.cz
29. května 2018 • 16:25

Sterlingův samopal na noze?! V Anglii kritizují i brání tetování hvězdy

Autor:
TOP VIDEA
Jágr do Havířova přijel vlakem a hrál v nové helmě. Ta stará se mi rozbila, smál se Jágr do Havířova přijel vlakem a hrál v nové helmě. Ta stará se mi rozbila, smál se
Brzké střídání Kangy? Nedržel prostor, vysvětlil Ščasný a dodal: Miloševič už stejný gól nedá Brzké střídání Kangy? Nedržel prostor, vysvětlil Ščasný a dodal: Miloševič už stejný gól nedá
VŠECHNA VIDEA ZDE

Anglický fotbal má novou rivalitu. Nejde ale o soupeření dvou klubů, dokonce ani dvou hráčů. Raheem Sterling, křídelník šampionů z Manchesteru City, teď bojuje s bulvárem. Deník The Sun totiž na titulní stránce řešil Angličanovo nové tetování, které rozdělilo anglickou veřejnost.Sterling se střelil do nohy - tak zněl titulek, který bulvární list The Sun přiřadil k fotce na své titulní straně. Na ní je Raheem Sterling a jeho nová ozdoba na noze, tetování útočné pušky M16.

Na útočné eso Citizens a anglické reprezentace se ihned snesli kritici ze skupin, které protestují proti zbraním, jeho nové tetování označili za naprosto nepřijatelné. Dokonce požadovali, aby byl třetí nejlepší střelec Premier League vynechán z anglické nominace pro nadcházející světový šampionát.

Jenže situace zdaleka není tak šokující, jak se zdá. Naopak, za Sterlingovou novou ozdobou je tragický příběh. "Když mi byly dva roky, můj otec byl zastřelen. Já pak slíbil, že se střelné zbraně nikdy v životě nedotknu. Tetování je na pravé noze, kterou střílím, má mnohem hlubší význam, a hlavně je ještě nedokončené," napsal Raheem na svůj instagramový profil v reakci na zprávu Sunu.

Na stranu hráče se postavilo hned několik osobností v čele s bývalým útočníkem Tottenhamu a anglické reprezentace Garym Linekerem. "Naše země je unikátní v tom, že se vždy snaží zničit morálku našich hráčů před velkým turnajem. Je to divné, nepatriotické a smutné," napsal 57letý expert.

"Jsem rozhodně na straně 23letého chlapce, který daroval peníze obětem požáru Grenfell Tower, posílá peníze na školu v Jamajce a využívá svého bohatství k tomu, aby se postaral o svoji matku," shrnul Sterlingovy poněkud přehlížené světlé stránky novinář Leigh Curtis z deníku Nottingham Post.

Není to poprvé, co zpráva bulvárního média o Raheemu Sterlingovi vzbudila nevoli veřejnosti. "Legendární" už je nedávná zpráva Sunu o tom, že si mladý hráč nevyhrál jednu individuální cenu, přesto si ráno dovolil jít do kavárny na snídani.

SESTŘIH Premier League: Southampton - Manchester City 0:1. Guardiola jako první v historii získal 100 bodů
720p 360p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud


Články odjinud