7. června 2018 • 11:18

Deprese i sebevražda v rodině. Anglický bek vše překonal a míří na MS

Autor: ,
Reklama
TOP VIDEA
Kanonáda Slavie! Podívejte se na všech 9 gólů, trefil se i debutant Baluta Kanonáda Slavie! Podívejte se na všech 9 gólů, trefil se i debutant Baluta
Sagan ovládl MČR v cyklistice. Fanoušci šíleli, král si s nimi ťukal pěstmi Sagan ovládl MČR v cyklistice. Fanoušci šíleli, král si s nimi ťukal pěstmi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Anglický fotbalista Danny Rose má za sebou nelehké období, v němž musel čelit následkům zranění, rodinným problémům a depresím. Sedmadvacetiletý obránce Tottenhamu se ale dokázal se všemi nástrahami vyrovnat a probojovat se do konečné nominace Anglie na světový šampionát v Rusku.Podle Rose všechno začalo vážným zraněním kolena, které ho loni vyřadilo ze hry na osm měsíců. "Chodil jsem na injekce kortizonu a krevní plazmy a měnila se mi nálada. Najednou jsem se dokázal velmi lehce rozčílit, úplně jsem ztratil chuť do fotbalu, nechtěl jsem chodit na rehabilitaci," řekl novinářům.

Přidaly se navíc i rodinné problémy. "Strýc spáchal sebevraždu, matku rasisticky napadli, z toho byla nesmírně rozčarovaná. Pak někdo vnikl do našeho domu a málem mi zastřelil bratra - chápete, v mém domě se střílelo," dodal.

To vše se odrazilo v Roseových depresích. "Skončil jsem u psychologa, ale nikdo o tom nevěděl. Neřekl jsem to ani rodičům. Ta sezona, to pro mne prostě byla jedna velká zkouška, ale zachránila mne reprezentace. Trenérovi a doktorům musím jen a jen poděkovat," uvedl obránce, který za národní mužstvo zatím nastoupil sedmnáctkrát.

I v přípravě mezi Anglií a Nigérií nebyla nouze o ostřejší zákroky, Kyle Walker si takto vyšlápl na Odiona Ighala
I v přípravě mezi Anglií a Nigérií nebyla nouze o ostřejší zákroky, Kyle Walker si takto vyšlápl na Odiona Ighala

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 

Aktuální zápasyKlasická verze
Mobilní verze