MS 2018 fotbal | Deprese i sebevražda v rodině. Anglický bek vše překonal a míří na MS | iSport.cz
7. června 2018 • 11:18

Deprese i sebevražda v rodině. Anglický bek vše překonal a míří na MS

Autor: ,
Reklama
TOP VIDEA
Slováci otevřeli národní stadion. Nahlédněte do útrob Tehelného pole! Slováci otevřeli národní stadion. Nahlédněte do útrob Tehelného pole!
Karlovy Vary - Sparta: Plutnar dostal tvrdý hit a vyrazil si dech, pomoci mu museli spoluhráči Karlovy Vary - Sparta: Plutnar dostal tvrdý hit a vyrazil si dech, pomoci mu museli spoluhráči
VŠECHNA VIDEA ZDE

Anglický fotbalista Danny Rose má za sebou nelehké období, v němž musel čelit následkům zranění, rodinným problémům a depresím. Sedmadvacetiletý obránce Tottenhamu se ale dokázal se všemi nástrahami vyrovnat a probojovat se do konečné nominace Anglie na světový šampionát v Rusku.Podle Rose všechno začalo vážným zraněním kolena, které ho loni vyřadilo ze hry na osm měsíců. "Chodil jsem na injekce kortizonu a krevní plazmy a měnila se mi nálada. Najednou jsem se dokázal velmi lehce rozčílit, úplně jsem ztratil chuť do fotbalu, nechtěl jsem chodit na rehabilitaci," řekl novinářům.

Přidaly se navíc i rodinné problémy. "Strýc spáchal sebevraždu, matku rasisticky napadli, z toho byla nesmírně rozčarovaná. Pak někdo vnikl do našeho domu a málem mi zastřelil bratra - chápete, v mém domě se střílelo," dodal.

To vše se odrazilo v Roseových depresích. "Skončil jsem u psychologa, ale nikdo o tom nevěděl. Neřekl jsem to ani rodičům. Ta sezona, to pro mne prostě byla jedna velká zkouška, ale zachránila mne reprezentace. Trenérovi a doktorům musím jen a jen poděkovat," uvedl obránce, který za národní mužstvo zatím nastoupil sedmnáctkrát.

I v přípravě mezi Anglií a Nigérií nebyla nouze o ostřejší zákroky, Kyle Walker si takto vyšlápl na Odiona Ighala
I v přípravě mezi Anglií a Nigérií nebyla nouze o ostřejší zákroky, Kyle Walker si takto vyšlápl na Odiona Ighala

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud


Články odjinud